85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna AGD Krups Latte Smart EA860E ekspres do kawy

Krups Latte Smart EA860E ekspres do kawy

Producent:
Kod towaru:
KRUEA860E10
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
2 359.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

ekspres nowy po zwrocie 14-dniowym, użyty dla sprawdzenia

lekko uszkodzone opakowanie


Ciśnieniowy automatyczny ekspres do kawy Krups Latte Smart EA860E

Z TELEFONU DO FILIŻANKI - AROMATYCZNA KAWA ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM.
Ekspres Latte Smart zapewnia nie tylko aromatyczną i intensywną w smaku kawę. Teraz wystarczy jedno dotknięcie ekranu smartfona, żeby móc przygotować ulubiony napój. Ekspres Latte Smart  to łatwość i komfort obsługi bez ograniczeń. Dzięki niemu możesz czerpać przyjemność z filiżanki profesjonalnie przygotowanego cappuccino albo espresso w domu.

BĄDŹ PRAWDZIWYM KONESEREM DZIĘKI EKSKLUZYWNEMU DOSTĘPOWI DO ŚWIATA KAWY
Sekcja Wiadomości w aplikacji umożliwia dostęp do ekskluzywnych informacji ze świata kawy, m. in. wywiadów i porad baristów, przepisów na bazie kawy i wielu innych treści ze świata miłośników małej czarnej.

STWÓRZ I ZAPISZ SWOJE ULUBIONE NAPOJE- NIC PROSTSZEGO!
Stwórz i zapisz 10 ulubionych napojów kawowych dzięki inteligentnej technologii, która pozwala dobrać objętość napoju, jego moc, ilość mleka lub pianki. Przygotuj swój idealny napój dzięki szerokiej gamie funkcji i ustawień, które zwiększają przyjemność picia kawy.

INTENSYWNY SMAK I AROMAT KAWY
Ristretto, intensywne espresso, duża kawa, czy aromatyczne cappuccino. Technologia Quattro Force oraz tamping o sile 30 kg zastosowany w ekspresach KRUPS, pozwala przygotować napój o intensywnym smaku i aromacie. Poczuj różnicę z ekspresem KRUPS.

EKSKLUZYWNA DEDYKOWANA APLIKACJA
Pobierająca niewiele energii technologia Bluetooth umożliwia komunikację pomiędzy aplikacją a urządzeniem. Ekskluzywna aplikacja Latte Smart opracowana przez firmę KRUPS optymalnie działa na iOS 7 i Android 4.3.

KAWA PRZYGOTOWANA Z DOWOLNEGO MIEJSCA W DOMU
Nieograniczone możliwości i wygoda przygotowania kawy: spersonalizuj swój napój i korzystaj z komfortowej funkcji włączania ekspresu jednym dotknięciem smartfona - z dowolnego miejsca w Twoim domu.

ŁATWOŚĆ I KOMFORT OBSŁUGI EKSPRESU I APLIKACJI
Sekcja Przewodnik w aplikacji Latte Smart oferuje przydatne informacje na temat tego, jak optymalnie wykorzystać ekspres do przygotowania ulubionych napojów kawowych, czy też jak zmienić ustawienia. Publikowane są tam również przydatne instrukcje wideo, powiadomienia dotyczące konserwacji i wiele innych informacji - wszystkie one są dostępne na ekranie smartfona.

10.
EAN 0010942220589