85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Akcesoria fotograficzne i filmowe Uchwyty do aparatów Olympus HLD-6 pojemnik na baterie

Olympus HLD-6 pojemnik na baterie

Producent:
Kod towaru:
OLYHLD6
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
799.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Jedną z najciekawszych rzeczy, jeśli chodzi o ten uchwyt zasilający jest jego innowacyjna, dwuczęściowa konstrukcja obejmująca dwa typy uchwytów dla fotografowania w układzie poziomym (HLD-6G) oraz portretowym (HLD-6P).
Dołącz do aparatu jedynie HLD-6G, a będziesz dysponować większym uchwytem zapewniającym pewniejsze trzymanie aparatu przy poziomym fotografowaniu. Dodanie dolnej części uchwytu HLD-6 (HLD-6P) sprawi, że znacznie łatwiej poradzisz sobie z ujęciami kadrowanymi w układzie portretowym, a ponadto zyskasz dodatkowe pokrętła i przyciski sterujące.
Dolna część posiada spust migawki przyczyniający się do większego komfortu i szybkości obsługi, gdy trzymasz aparat w układzie pionowym, a także oferuje on dwa dodatkowe pokrętła i przyciski fn ułatwiające szybką regulację ustawień w tej pozycji. Obydwie ergonomicznie zaprojektowane części tworzą naturalnie układający się w dłoni, pewny uchwyt znacznie poprawiający stabilność trzymania aparatu. Aby zapobiec przypadkowemu uaktywnianiu przycisków, na uchwycie wprowadzono też przełącznik blokady przycisków. Dodatkową baterię (nie jest załączana w komplecie) można wsunąć do dolnej części uchwytu, co znacznie wydłuża ogólną żywotność baterii zapewniając tym samym dłuższy czas fotografowania.

Unikalny dwuczęściowy uchwyt do ujęć poziomych i portretowych
Dodatkowy pionowy spust migawki oraz pokrętło regulacji
Ergonomiczna konstrukcja, pewny uchwyt i większa stabilność
Mieści jedną dodatkową baterię BLN-1 (dla HLD-6P)
Odporny na kurz i zachlapania
Zintegrowany gwint mocowania statywu
Główne i pomocnicze pokrętło ustawień
Dwa przyciski Fn (programowane oddzielnie od przycisków Fn korpusu)