85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia BENRO A2580TB2 statyw z głowicą

BENRO A2580TB2 statyw z głowicą

Producent:
Kod towaru:
BENA2580TB2
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
1 149.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

Zestaw zawiera: statyw A-2580T, głowica B-2, pokrowiec
Gwarancja: 7 lat

Funkcjonalny statyw z serii A, o stabilnej i trwałej konstrukcji. Nogi zakończone są gumowymi stopkami, dzięki czemu statyw nie ślizga się na gładkich powierzchniach. Fragment jednej z nóg owinięty został specjalną gąbką, która zapewnia pewny chwyt i sprawia, że przenoszenie i praca ze statywem są o wiele wygodniejsze, szczególnie podczas pracy w zimnych warunkach.
Gumowe pierścienie blokujące zabezpieczają przed przedostaniem się do mechanizmu wody czy piasku. Po zablokowaniu, wrażliwe na zanieczyszczenia powierzchnie są uszczelnione i chronione przed kurzem, piaskiem, brudem i wodą, zabezpieczając tym samym przed uszkodzeniem.


Statyw:
Długość po złożeniu [cm]: 64
Wysokość maksymalna [cm]: 175
Wysokość normalna [cm]: 144
Wysokość minimalna [cm]: 43
Waga [kg]: 2.31
Maksymalne obciążenie [kg]: 12
Materiał wykonania: aluminium
Liczba sekcji: 4

Głowica:
Głowica B-2 wykonana z najwyższej jakości aluminium oferuje niska wagę przy zachowaniu bardzo dużej wytrzymałości. Niezwykła precyzja wykonania oraz powierzchnia z anodowanego aluminium zapobiegająca korozji zapewniają długie lata bezproblemowego korzystania z głowicy.
System szybkozłączek Benro jest kompatybilny z głowicami Arca-Swiss, Kirk Enterprise oraz innymi podobnie zaprojektowanymi systemami.
Osobne pokrętła blokujące i regulujące tarcie pomagają uniknąć pomyłek podczas szybkiej pracy.
Dokładna panorama może być łatwo zaaranżowana przy użyciu wystopniowanej skali do panoramowania. Raz ustawiony, aparat może byc łatwo zablokowany dla prawidłowego ustawienia kadru.

Typ głowicy: kulowa
Maksymalne obciążenie [kg]: 20
Obrót w poziomie [stopnie]: 360
Pochył w pionie [stopnie]: -45° / +90°
Poziomica: nie
Szybka złączka: tak
Waga [kg]: 0.46

EAN 6931747332274