85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia FeiyuTech WG2 stabilizator obrazu

FeiyuTech WG2 stabilizator obrazu

Producent:
Kod towaru:
FEIWG2
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
690.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
FeiyuTech WG2 to rewolucyjny, wodoodporny gimbal zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi. Niewielkie rozmiary, kompaktowa budowa oraz możliwość montażu stabilizatora w dowolnym miejscu umożliwiają tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć z niecodziennej perspektywy, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Jest to następca znanego i cenionego modelu WG.

Uchwyt FeiyuTech WG2 pozwala na łatwy montaż kamer sportowych, takich jak GoPro Hero 3 / 4 / 5 / Session oraz innych o podobnych rozmiarach. Jego konstrukcja zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanej kamerki, co znacznie podnosi komfort pracy z urządzeniem.

WG2 oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Nowy udoskonalony algorytm czuwa nad płynnością ujęć, dostosowując parametry pracy urządzenia do miejsca i pozycji, w której został zamocowany.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja ręcznego ustawienia kierunku, w którym zwrócona jest kamera. Pozwala to na szybką i łatwą zmianę kadru w trakcie jazdy na rowerze, spływu kajakowego czy joggingu.

Możliwość zaprogramowania automatycznego obrotu kamery pozwala na tworzenie niezwykle ciekawych panoramowań oraz dynamicznych filmów poklatkowych.

Przełączanie pomiędzy trybami pracy oraz funkcjami urządzenia jest szybkie i intuicyjne. Odbywa się za pomocą jednego przycisku funkcyjnego. O wybranym trybie oraz o poziomie naładowania akumulatora informuje LED-owy wskaźnik.

Dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS producent przygotował specjalną aplikację Feiyu ON, umożliwiającą konfigurowanie i zdalne sterowanie pracą urządzenia. Aplikacja pozwala dostosować parametry pracy gimbala do posiadanego urządzenia rejestrującego, poprzez ustawienie odpowiednich mocy silników oraz prędkości ich reakcji. Możliwe jest także ustawienie czasu trwania autopanoramy. Komunikacja gimbala z telefonem realizowana jest poprzez moduł Bluetooth.

Tryby pracy:
Tryb panoramowania - płynne podążanie za ruchem operatora na osi "pan" – osie "tilt" i "roll" zablokowane
Tryb śledzenia - płynne podążanie za ruchem operatora na osiach "tilt" i "pan" – oś "roll" zablokowana
Tryb blokady - wszystkie osie zablokowane – kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek

WG2 zasilany jest wbudowanym akumulatorem, umożliwiającym pracę przez okres do dwóch i pół godziny. Możliwe jest ładowanie gimbala przy pomocy przenośnego Power Banka.

Stabilizator wyposażony jest w dwa mocowania statywowe 1/4 cala (żeńskie), umożliwiające instalację na dowolnym statywie, monopodzie lub innym akcesorium wyposażonym w gwint statywowy. Zastosowanie dodatkowych adapterów (dostępnych poza zestawem) umożliwia montaż gimbala na mocowaniach systemu GoPro.

W zestawie, poza urządzeniem, znajdują się dwie obejmy montażowe do kamer, śruby montażowe, kabel micro USB – USB oraz blokada ramienia gimbala. Cały zestaw umieszczony jest w praktycznym pokrowcu.

Do zestawu dołączany jest także Statyw do gimbali FeiyuTech.

Specyfikacja
wymiary: 7,8 x 10,3 x 8,9 cm
waga: 265 g (akcesoriów)
wodoodporność:
do głębokości 0,5 m
do 5 minut zanurzenia
trzy tryby pracy:
tryb panoramowania
tryb śledzenia
tryb blokady
przydatne funkcje:
funkcja autopanoramy
funkcja ręcznego ustawiania pozycji
sterowanie 1 przyciskiem lub poprzez aplikację mobilną
wskaźnik trybu i poziomu energii
zasilanie: wbudowany akumulator (do 2,5 h pracy)
udźwig: do 130 g
dwa mocowania statywowe żeńskie 1/4”

Kompatybilność
kamery sportowe typu GoPro Hero 3 / 4 / 5 Black
kamery sportowe typu GoPro Hero Session
inne kamery sportowe o podobnych gabarytach i masie do 130 g
akcesoria montażowe wyposażone w mocowanie statywowe męskie 1/4"

Zawartość zestawu
gimbal  WG2
kabel USB – micro USB
obejma mocująca do kamer typu GoPro Hero 3 / 4 / 5 Black
obejma mocująca do kamer typu GoPro Hero Session
neoprenowe etui
statyw do gimbali