85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Obiektywy Mocowanie Canon EF Tamron 10-24 mm F3.5-4.5 Di II VC HLD obiektyw mocowanie Canon

Tamron 10-24 mm F3.5-4.5 Di II VC HLD obiektyw mocowanie Canon

Producent:
Kod towaru:
TAM10243545VCCAN
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
2 349.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Ten ultra-szerokokątny teleobiektyw do lustrzanek cyfrowych z funkcją APS-C oferuje wszystko co najlepsze w świecie Tamron: najlepszy w swojej klasie zakres ogniskowej* 10-24 mm, kompaktowe wymiary naszego poprzedniego modelu oraz znacznie udoskonaloną wydajność optyczną. Zawiera również supernowoczesną technologię, taką jak: funkcja stabilizacji obrazu, nowy silnik HLD, powłoka fluorowa i konstrukcja odporna na wilgoć. Gdy połączyć to z wyjątkową rozdzielczością obejmującą zarówno fotografowane krajobrazy jak i szybkie, okazjonalne ujęcia, uzyskujemy szerokokątny teleobiektyw nowej generacji, gotowy do sprostania każdej wizji fotografa.

Doskonała wydajność optyczna w całym zakresie ogniskowej
Układ optyczny zawiera 16 elementów w 11 grupach. Nowy asferyczny obiektyw o dużej przysłonie i elementach o niskiej dyspersji zapewnia wyjątkową rozdzielczość w całym zakresie ogniskowej, w połączeniu ze stabilnym obrazem w całym kadrze. Obiektyw koryguje również aberrację chromatyczną oraz zniekształcenia, które często pojawiają się w innych obiektywach szerokokątnych. Wraz z zawarciem unikatowej technologii powłoki BBAR, która poprawia transmisję światła i tłumi odbicia oraz dyspersję na powierzchni soczewek, ten nowy ultra-szerokokątny obiektyw został przebudowany pod kątem eliminacji efektu flary i zjawy. Rezultat: zawsze ostre i czyste zdjęcia.

Funkcja stabilizacji obrazu sprosta każdej Twojej wizji
Sprawdzony stabilizator obrazu VC (Vibration Compensation) zapewnia ostre i nieporuszone obrazy. Dzięki niemu obiektywem można fotografować z ręki lub przy słabym świetle eliminując drgania aparatu.

Silnik HLD wspiera precyzyjny autofokus
Firma Tamron przedstawia w tym obiektywie system napędu autofokusu HLD. Doskonała moc napędowa całkowicie nowego systemu HLD zapewnia stabilne i precyzyjne ostrzenie, nawet w przypadku dużych elementów obiektywu stosowanych w modelu B023. Co więcej, ręczne obejście natychmiastowej regulacji przysłony umożliwia dokonywanie precyzyjnej regulacji bez potrzeby przełączania z trybu AF do MF.

Wysoka wydajność zawarta w kompaktowej konstrukcji
Skrócona długość całkowita znacznie poprawia wydajność przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów, nawet z zawarciem w obiektywie takich funkcji jak stabilizacja obrazu, czy nowo opracowany silnik HLD. W połączeniu z lustrzanką cyfrową z funkcją APS-C ten obiektyw zapewnia wspaniałe możliwości w swojej lekkiej i przenośnej konstrukcji

Kompatybilny z konsolą TAMRON TAP-in ConsoleTM
Opcjonalna konsola TAP-in zapewnia połączenie USB z komputerem, dzięki czemu można z łatwością aktualizować oprogramowanie sprzętowe obiektywu oraz personalizować funkcje, między innymi precyzyjne ustawienie autofokusu i funkcji VC.

Ogniskowa [mm] 10-24
Maksymalne otwarcie F/3.5-4.5
Minimalna odległość od obiektu [m] 0.24
Maksymalny współczynnik powiększenia 1:5.3
Rozmiar filtra [mm] 77
Waga [g] 440
Elementy grupowe 16-11
Kąt widzenia 108°44 - 60°2
Przysłona 7
Minimalne otwarcie F/22-29
Średnica x długość [mm] 83.6 x 84.6