85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Obiektywy Mocowanie Canon EF Tamron 150-600 mm F5-6.3 Di VC USD obiektyw mocowanie Canon

Tamron 150-600 mm F5-6.3 Di VC USD obiektyw mocowanie Canon

Producent:
Kod towaru:
TAM1506005063VCCAN
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
3 898.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Szybki i bardzo stabilny
Uchwyć siłę i piękno dzikiej natury, ptaków, ciekawych miejsc oraz ekscytujących zbliżeń sportowych za pomocą wysokiej klasy obiektywu z zoomem 150-600 mm.
VC (stabilizacja obrazu) i USD (napęd ultradźwiękowy) pozwalają na wykonywanie ostrych zdjęć szybko poruszających się i odległych przedmiotów*. Opracowana przez firmę Tamron technologia powłok eBAND, działa w sposób zmniejszający efekty flary i zjawy, dzięki czemu zdjęcia są czyste i żywe.

SP (Super Performance)
Tylko dwie litery – ale jaka siła przebicia efektów. SP oznacza Super Performance, czyli wysoką skuteczność Tamron. Podczas konstruowania tych obiektywów nasi inżynierowie dostali wolną rękę i pracowali bez kompromisów, aż uzyskali optymalną charakterystykę wydajności. Wprowadzaj swój aparat w nowe obszary i daj mu się wykazać doskonałą skutecznością.

Doskonała jakość zdjęć
W konstrukcji optycznej tego obiektywu znajduje się element dużej mocy XLD (Extra Low Dispersion), produkowany ze specjalnych materiałów szklanych oferujący niski indeks rozproszenia kolorów. Właściwości rozproszenia są niższe niż w standardowych obiektywach LD i odpowiadają mniej więcej wartości fluorytów. Obiektyw XLD w połączeniu z elementem LD zapewnia największy kontrast i ostrość. Skutecznie zapobiega to aberracji chromatycznej stanowiącej problem w telefotografii i zapewnia najlepszą ostrość nawet przy krawędziach. W efekcie powstaje obiektyw, który skutecznie kompensuje błędy długości koloru oraz osiowy błąd powiększenia w całym zakresie zoomu, a także zapewnia najlepszą rozdzielczość i ostrość zdjęć.

Stabilizacja obrazu VC (Vibration Compensation)
Sprawdzony stabilizator obrazu VC Tamron (Vibration Compensation) zapewnia ostre i nieporuszone obrazy. Dzięki niemu obiektyw ten można stosować przy zdjęciach z ręki lub przy słabym świetle.

 System ogniskowania wewnętrznego (IF)
Długość wyciągnięcia obiektywu nie zmienia się podczas ustawiania ostrości, a granica ustawień bliskości znacznie skraca się w całym obszarze ogniskowania.

VC (stabilizacja obrazu)
Stabilizator obrazu VC zapewnia, że obrazy są ostre i nieporuszone, a widok w celowniku nie drga.

USD (Ultrasonic Silent Drive)-Napęd Ultradźwiękowy
Skuteczny silnik ultradźwiękowy do szybkich i dynamicznych motywów. W każdej chwili możliwa jest bardzo cicha, precyzyjna i ręczna kontrola.

Super Performance
Seria Super Performance marki Tamron to linia obiektywów spełniająca największe wymagania.

LD (obniżona dyspersja)
Element soczewki zapewniający podwyższoną ostrość obrazu oraz korektę aberracji chromatycznych.

Powłoka eBAND
Warstwa uszlachetniająca o nano strukturze zapobiegająca niepożądanym odbiciom i artefaktom.

Szkło XLD (bardzo niska dyspersja)
Szkło specjalne o bardzo niskim indeksie rozproszenia koloru, zapewniające największą ostrość i kompensację aberracji chromatycznej.

Mechanizm blokady zoomu (ZL)
Chroni przed niechcianym wysuwaniem tubusu obiektywu.

Ogniskowa [mm] 150-600
Maksymalne otwarcie F/5-6.3
Minimalna odległość od obiektu [m] 2.70
Maksymalny współczynnik powiększenia 1:5
Rozmiar filtra [mm] 95
Waga [g] 1951
Nr artykułu A011
Elementy grupowe 13 - 20
Kąt widzenia 16-4
Przysłona 9
Minimalne otwarcie F/32
Średnica x długość [mm] 105.6 x 257.8
EAN 4960371005775