85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Obiektywy Obiektywy nowe Mocowanie Canon EF SIGMA 35 mm F1.4 DG HSM Art obiektyw mocowanie Canon

SIGMA 35 mm F1.4 DG HSM Art obiektyw mocowanie Canon

Producent:
Kod towaru:
SIG3514ACAN
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
3 189.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

3 lata gwarancji

pokrowiec, osłona przeciwsłoneczna, zakrywki

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

Konstrukcja z  linii Art zaprojektowana pod kątem wyrafinowanej charakterystyki optycznej i siły wyrazu, dzięki czemu zapewnia ekspresję artystyczną na wysokim poziomie.
Bardzo skomplikowany układ aż 13 soczewek  gwarantuje nieprzeciętne efekty obrazu z pełną ostrością już od przysłony F1,4. Aż 7 z 13 soczewek jest wykonanych ze specjalnych szkieł SLD, FLD oraz w kształcie asferycznym. Dopełnieniem  jakości obrazu jest 9-cio listkowa, zaokrąglona przysłona dzięki której uzyskujemy bardzo przyjemny i pożądany efekt bokeh. Obiektyw posiada bardzo szybki i niezawodny ultradźwiękowy silnik napędu AF, który umożliwia doostrzanie również w trybie AF. Całość zamknięto w stylowej, bardzo starannie wykonanej obudowie. Bez wątpienia ten obiektyw powinien się znaleźć w zestawie fotograficznym każdego fotografa.
Obiektywy cechuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, spełnia wygórowane oczekiwania fotografów o inklinacjach twórczych i artystycznych.  Opracowany z maksymalnym naciskiem na walory artystyczne, trafi w gusta użytkowników, którzy cenią kreatywny, intensywny wyraz ponad kompaktową budowę czy wielofunkcyjność. Oprócz zdjęć krajobrazów, portretów, martwej natur  i zwykłych migawek z życia, doskonale nadają się one do fotografii, która wyzwala w fotografie wewnętrznego artystę.

Ogniskowa: stała
Konstrukcja: 13 elementów w 11 grupach
Max. wartość przesłony: 16.0
Min. wartość przesłony: 1.4
Listki przesłony: 9
Kąt widzenia: 63,4 stopni
Średnica filtra: 67
Dystans minimalny: 30cm od matrycy aparatu
Wymiary (śr. x dł.): 77mm x 94mm
Waga: 665g

EAN 0085126340544