85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Sony Outlet Sony KDL-48W705C telewizor używany

Outlet Sony KDL-48W705C telewizor używany

Producent:
Sony
Kod towaru:
SONKDL48W705C
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
2 249.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis

towar używany, objęty gwarancją producenta, lekkie ślady użytkowania, uszkodzona tylna obudowa-ułamany kawałek plastiku na dole z lewej strony

brak możliwości wysyłki za pobraniem


Telewizor LED Sony KDL-48W705C o przekątnej ekranu 48 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli, z innowacyjną technologią Motionflow™ XR, która zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji
Producent zastosował w swoim modelu tryb „Futbol na żywo", który automatycznie dostosowuje ustawienia dźwięku, aby wierniej oddać klimat prawdziwego stadionu i atmosferę meczu
Telewizor oferuje nagrywanie programów telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o pojemności do 2 TB, a następnie odtwarzanie ich w dowolnym momencie

Full HD 1080p
Na telewizorach BRAVIA możesz oglądać na dużym ekranie obrazy z doskonale widocznymi szczegółami zawartymi w obrazie Full HD 1080p z płyty Blu-ray Disc™, internetowego serwisu telewizyjnego czy materiału wideo ze smartfona.

X-Reality™ PRO: każdy szczegół jak na dłoni
Bez względu na to, co oglądasz, zwrócisz uwagę na wyjątkową czystość obrazu. Nasz wydajny procesor obrazu 4K nadaje piękny wygląd każdemu pikselowi. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i porównywane z zawartością specjalnej bazy danych o obrazach, która umożliwia niezależną optymalizację faktur, kolorów i krawędzi. Radykalnie zmniejsza się także poziom szumów.

Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie
Innowacyjna technologia Motionflow™ XR zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów między klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd.

Photo Share: wspólne oglądanie na dużym ekranie
Telewizor BRAVIA pozwala nie tylko oglądać zdjęcia ze znajomymi, lecz także przesyłać je między urządzeniami. Bezprzewodowa transmisja sieciowa działa szybko i stabilnie. Do udostępniania zdjęć w oryginalnym rozmiarze można używać smartfonów z systemem Android (2.3 lub nowszym) albo iOS (iOS5 lub nowszym). Nie jest wymagane połączenie z Internetem ani żadne aplikacje.

Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową
Możesz nagrywać programy telewizji cyfrowej na podłączony dysk twardy USB o pojemności do 2 TB, a następnie odtwarzać je w dowolnym momencie. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku lub programatora czasowego. W celu rozpoczęcia rejestracji oglądanego programu wystarczy nacisnąć przycisk REC; na końcu programu nagrywanie automatycznie się wyłączy.

Stworzony do słuchania: tryb ClearAudio+
Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na odpowiednią oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny i zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania.

Technologia S-Force Front Surround: dźwięk rodem z kina   
Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i odpowiednio modyfikuje poziomy głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego gwarantuje bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie.

Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase
Do analizy i kompensacji niedoskonałości w dźwięku z głośników służy zaawansowany model komputerowy, który precyzyjnie „próbkuje” reprodukowane częstotliwości. Uzyskane informacje są wykorzystywane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku.

Lepszy, mocniejszy bas z głośników bass reflex
Nawet nieduży głośnik potrafi wytworzyć intensywny, dokładny dźwięk. Konstrukcja bass reflex gwarantuje czyste, bogate brzmienie — od żywych tonów wysokich po głęboki bas. Osobna obudowa zapewnia efektywną reprodukcję i słyszalność każdego szczegółu.

Smukła konstrukcja ułatwiająca montaż na ścianie
Smukła sylwetka pasuje do wystroju domowego salonu i ułatwia montaż na ścianie. Bardzo wąska ramka ekranu pozwala skupić całą uwagę na akcji toczącej się na dużym ekranie. Oto idealne połączenie formy i funkcji, będące gwarancją znakomitych wrażeń.

Łącze MHL: obraz ze smartfona na dużym ekranie
Telewizor jest wyposażony w łącze MHL (Mobile High-Definition Link). Służy ono do odtwarzania multimediów i wyświetlania aplikacji ze smartfona. Umożliwia również oglądanie filmów i zdjęć w jakości HD oraz słuchanie nagrań MP3 przez głośniki telewizora. Pojedynczy przewód podłączony do telewizora BRAVIA pozwala także na ładowanie akumulatora w telefonie. Dzięki łączu HDMI-CEC do sterowania smartfonem możesz nawet użyć pilota od telewizora.

Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej
Aplikacja TV SideView umożliwia obsługę telewizora, wyszukiwanie i nagrywanie programów telewizyjnych oraz dyskutowanie o nich ze znajomymi. Używając tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS, można także wyświetlić program telewizyjny i rankingi popularności. Aplikacja pozwala nastawiać przypomnienia o wybranych programach, wysyłać tweety z opiniami i śledzić głosy innych widzów.

One-Flick Entertainment: szybka, łatwa obsługa
Szybki, intuicyjny system obsługi telewizora BRAVIA pozwala z łatwością zapanować nad wszystkimi źródłami obrazu. Przesunięcie palcem w górę umożliwia wyszukiwanie programów telewizyjnych, filmów z Internetu, aplikacji, zdjęć i innych treści; kiedy przesuniesz palec w dół, pojawiają się dodatkowe funkcje służące do poprawy jakości oglądania.

Tryb „Futbol na żywo”: dla każdego fana futbolu
Oglądany mecz może być źródłem przeżyć, o jakich marzy każdy kibic. Ustawienia dźwięku mogą zostać automatycznie skorygowane w taki sposób, że w domu zapanuje prawdziwie stadionowa atmosfera.

Sound Photo: posłuchaj swoich zdjęć
Wybrane smartfony Xperia™ i aparaty Sony są wyposażone w funkcję Sound Photo, która pozwala utrwalić klimat i nastrój panujący podczas robienia autoportretów czy zdjęć z wakacji. Dzięki niej w chwili wykonywania fotografii możliwe jest nagranie krótkiego fragmentu dźwięku. Takie „udźwiękowione zdjęcia” można później oglądać i odtwarzać na telewizorze połączonym z kamerą przez łącze USB, HDMI lub bezprzewodowo, z użyciem sieci domowej.

Bezprzewodowy subwoofer — stworzony do telewizora BRAVIA
Bogaty, intensywny bas wzmacnia wymowę filmów. Aby go uzyskać, nie trzeba używać żadnych kabli ani specjalnych ustawień: nowe modele BRAVIA automatycznie dobierają optymalne ustawienia współpracującego z nimi subwoofera bezprzewodowego. Nieduża, stylowa obudowa pasuje do wystroju każdego wnętrza.

Kopia zawartości ekranu
Technologia Miracast™ pozwala prezentować na dużym ekranie telewizora różne materiały ze smartfona1: wideo z Internetu, odcinki seriali, aplikacje, własne zdjęcia i filmy. W tym celu wystarczy sparować używane urządzenie z telewizorem. Połączenie odbywa się z wykorzystaniem technologii Wi-Fi Direct™, a więc bez konieczności łączenia się z zewnętrzną siecią Wi-Fi.

Obsługa wielu formatów nagrań z nośników USB
Teraz po podłączeniu pamięci USB do telewizora odtworzysz praktycznie każdy materiał, w tym muzykę, filmy wideo i kolekcje zdjęć. Obsługa szerokiego wachlarza kodeków gwarantuje maksymalną uniwersalność. Po prostu podłączasz i odtwarzasz.

Przekątna ekranu 121 cm
Przekątna w calach 48 Cale
Rozdzielczość HD Full HD
Tuner TV DVB-T2/C/S2
Rodzaj podświetlenia krawędziowe LED
Kolor czarny
Kształt matrycy płaski
Technologia 3D nie
Rodzaj technologii 3D Bez 3D
Konwersja z 2D do 3D nie
Inteligentny telewizor Smart TV
System operacyjny nie
Smart TV tak
Ilość tunerów (szt) 1
Tuner analogowy tak
Nagrywanie obrazu TV na USB tak
Wbudowane DVD nie
Obraz w obrazie (PIP) tak
Teletext tak
Podstawowy tryb bezpieczeństwa tak
Włącznik czasowy tak
Wyłącznik czasowy tak
Moc wyjściowa (RMS) 10 W
DLNA nie
Slot na kartę pamięci nie
Pliki odtwarzane przez USB filmy/zdjęcia/muzyka
Obsługa partycji NTFS poprzez tak
Zintegrowane WiFi tak
Możliwość podłączenia modułu W nie
Dostęp do internetu tak
Przeglądarka internetowa tak
Moduł Common Interface Plus tak
Wejście HDMI 4
Sygnał audio przez HDMI tak
MHL tak
Wejście komponentowe 1
Wejście USB 2
Wejście SCART 1
Wejście wideo Cinch 1x 1
Wejście audio Cinch 2x 1
Wejście Ethernet 1
Wyjście słuchawkowe 1
Wyjście optyczne 1
Wejście na antenę satelitarną tak
Szerokość (cm) 108.9 cm
Wysokość (cm) 63.2 cm
Głębokość (cm) 5.7 cm
Waga (kg) 11.3 kg
Szerokość wraz z podstawą 108.9 cm
Wysokość wraz z podstawą 67.1 cm
Głębokość wraz z podstawą 19.5 cm
Masa wraz z podstawą 11.7 kg
Obrotowa podstawa nie
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 64 kWh
Przeciętne zużycie energii 46 W
Zużycie energii w trybie czuwa 0.5 W
Czujnik ECO tak
Przycisk POWER nie
Rozmieszczenie otworów VESA 300x200