85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna RTV Removu K1 kamera video ze stabilizatorem obrazu

Removu K1 kamera video ze stabilizatorem obrazu

Producent:
Kod towaru:
REMOK1
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
1 898.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Removu K1 to innowacyjne połączenie kamery oraz stabilizatora obrazu w jednym dopracowanym urządzeniu. K1 pozwala cieszyć się idealnie płynnymi filmami w rozdzielczości FullHD oraz 4K, bez konieczności zabierania ze sobą ciężkiej torby pełnej sprzętu.
To właśnie małe gabaryty oraz ergonomia pracy były głównymi założeniami projektantów firmy Removu. W konsekwencji powstało urządzenie zachwycające nie tylko liczbą przydatnych funkcji i prostotą użytkowania, ale także niską wagą i kompaktowymi wymiarami.
Pozbawiony drgań obraz jest jednym z głównych wyznaczników dobrego materiału filmowego. Removu K1 gwarantuje płynne ujęcia dzięki 3-osiowej stabilizacji kamery, a dwa tryby pracy: śledzenia i panoramowania umożliwiają nagranie materiału o wyjątkowej stabilności.
K1 zachwyca nie tylko płynnością, ale także jakością obrazu. Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejszą matrycę Sony, która pozwala rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości 4K 30 fps. W zależności od potrzeb do wyboru dostępne są formaty: WQHD 30/60 fps, FullHD 30/60/120 fps oraz HD 30/60/120/240 fps. Dodatkowo K1 pozwala wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli.
Doskonałe parametry matrycy w połączeniu z jasnym obiektywem umożliwiają pracę przy słabych warunkach oświetleniowych - nawet po zmroku. Przysłona f/2,8 dzięki niewielkiej głębi ostrości pozwala cieszyć się kinowym wyglądem filmów i zdjęć.
Poza standardowymi funkcjami filmowania i fotografowania Removu K1 oferuje także dodatkowe funkcje: slow-motion, timelapse i selfie, które pozwalają w łatwy i szybki sposób wykonać kreatywne ujęcia.
Sterowanie funkcjami urządzenia jest niezwykle proste i intuicyjne, dzięki dopracowanemu panelowi kontrolnemu, oferującemu cztery przyciski funkcyjne oraz cztero-kierunkowy joystick. Wbudowany 1,5” wyświetlacz LCD umożliwia podgląd rejestrowanego materiału w czasie rzeczywistym oraz nawigację po menu urządzania.
Producent przygotował aplikację dla użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android, która pozwala zdalnie sterować urządzeniem. Program umożliwia z poziomu np. smartfona rozpocząć oraz zakończyć nagrywanie filmu, zmienić ustawienia aparatu, wyświetlić podgląd materiału i zdalnie sterować ruchami kamery.
Urządzenie, poza wbudowanym mikrofonem, posiada także gniazdo mini Jack umożliwiające podłączenie zewnętrznego mikrofonu (dodatkowy mikrofon dostępny jest w opcjonalnym zestawie akcesoriów do Removu K1).
Zasilanie K1 realizowane jest przy użyciu wymiennego akumulatora, zapewniającego do 4 godzin ciągłego filmowania na jednym ładowaniu. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić aktualny stan akumulatora, o którym informuje wyświetlacz OLED zamieszczony na baterii.

ISP: Ambarella A12S75
matryca: 1/2,3” CMOS 12 MP (Sony IMX377)
przysłona maksymalna obiektywu: f/2,8
kąt widzenia obiektywu: 101° (ekwiwalent 17 mm)
odległość ostrzenia: od 50 cm do ∞
zoom: Cyfrowy x3
ekran LCD 1,5”
wymiary: 5,8 x 7,0 x 21,6 cm
waga: 340 g  (z akumulatorem)
czas pracy: do 4 godzin na jednym ładowaniu
zasilanie: Akumulator Li-ion 2850 mAh
obsługiwane karty pamięci: Micro SD (UHS-1 U3) do 256 GB
rozdzielczość video:
    o 4K @ 30 fps
    o WQHD @ 30/60 fps
    o Full HD @ 30/60/120 fps
    o HD @ 30/60/120/240 fps
format pliku video: Mp4 (H.264)
mocowanie statywowe żeńskie 1/4" u podstawy uchwytu

Zawartość zestawu
kamera K1
akumulator
kabel USB - micro USB
pokrowiec