85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Sport rekreacja zdrowie hobby militaria Siłownia i fitness Jawbone UP Move JL06-13A04-US monitor aktywnośći

Jawbone UP Move JL06-13A04-US monitor aktywnośći

Producent:
Kod towaru:
JAWBJL06-13A04US
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
79.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Jawbone UP Move JL06-13A04-US monitor aktywnośći.

Świadomy, efektywny trening? Tylko z opaską Jawbone UP MOVE! Urządzenie synchronizuje się automatycznie poprzez połączenie z aplikacją zainstalowaną na telefonach mobilnych i urządzeniach Apple. Rejestruje przy tym liczbę przebytych kroków, odległość, spalone kalorie oraz stosunek czasu aktywności do jej braku. Przekazywane alerty ułatwiają osiąganie dniowych celów. Gdy oczekiwane efekty zostaną zrealizowane, można udostępnić je znajomym. Współpracuje z wieloma popularnymi aplikacjami sportowymi, w tym m.in. RunKeeper. To jednak nie koniec, urządzenie dba także o wypoczynek użytkownika. Robi to poprzez wskazywanie liczby godzin snu, czasu zasypiania i liczby przebudzeń. Smukła sylwetka i komfortowy wypoczynek - na co czekasz?

UP Move komunikuje się z użytkownikiem przy pomocy standardowej aplikacji UP by Jawbone (tej wymagającej trackera) i wyposażony jest w Bluetooth. Mała, pastylkowa bateria zapewnia działanie urządzenia przez około pół roku, nie ma więc konieczności ładowania go co kilka dni. Poza aplikacją do dyspozycji mamy również mały wyświetlacz, który przekazać może całkiem sporo informacji. Krótkie przyciśnięcie owalu pokazuje nam postęp, jaki osiągnęliśmy w ciągu dnia. Długie przyciśnięcie – w tryb nocny. Jedno krótkie i jedno długie, następujące zaraz po sobie, przełączają trackera w tryb rejestrowania aktywności. A dwa krótkie pokazują aktualną godzinę. Animacja jest prosta i przyjemna dla oka, wyświetlacz jest wyraźny i nie ma problemu z obsługiwaniem go nawet w ciemnym pokoju.

EAN 0847912022092