85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Telefony komputery laptopy tablety czytniki e-book Lexar ML czytnik kart microSD ze złączem Lightning

Lexar ML czytnik kart microSD ze złączem Lightning

Producent:
Kod towaru:
LEXLRWMLBEU
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
179.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Czytnik kart pamięci Lexar microSD Lightning

Łatwo i szybko zgraj zawartość ze swojej kamery sportowej lub drona do telefonu iPhone lub iPad z czytnikiem kart pamięci Lexar microSD. Ten mały, przenośny czytnik wyposażony jest w złącze Lightning, zapewniający szybki transfer plików, gdziekolwiek jesteś i nagrywasz swoje przygody!

Oszczędność czasu
Dzięki złączu Lightning, czytnik kart pamięci ułatwia przenoszenie wszystkich ulubionych treści na urządzenie z systemem iOS w podróży. Nieważne, czy są to wspaniałe zdjęcia z wakacji czy film wideo. Ciesz się nieograniczonym dostępem do swoich plików zawsze i wszędzie!

Rozszerz pamięć swojego urządzenia.
Możesz przechowywać pliki na karcie pamięci microSD, co daje dodatkową przestrzeń w pamięci telefonu bądź tabletu. Dzięki temu zrobisz więcej zdjęć i nagrasz więcej filmów.

Przenoś pliki między urządzeniami
Czytnik kart pamięci Lexar microSD Lightning nie tylko zapewnia możliwość uwolnienia pamięci z telefonu, pozwala również w prosty sposób przenieść pliki z urządzenia z dowolnym systemem Android lub innego urządzenia obsługującego karty pamięci microSD do Twojego iPhone’a lub iPad’a . Jest to również świetny sposób, aby zamienić zawartość między urządzeniami z systemem iOS.

Mały, przenośny gadżet
Dzięki małym gabarytom, możesz czytnik schować w portfelu czy kieszeni i ruszyć dalej. Złącze Lightning pasuje do większości urządzeń z iOS, zapewniając prostą funkcjonalność plug-and-play .

Automatycznie i bezpiecznie synchronizuj swoje zdjęcia i filmy
Czytnik kart pamięci Lexar microSD Lightning współpracuje z wykorzystaniem bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji do zarządzania plikami. Aplikacja dla Twojego spokoju umożliwia również tworzenie kopii zapasowych plików po podłączeniu czytnika.
EAN 0650590196593