85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Telefony komputery laptopy tablety czytniki e-book Lexar SSD 256GB Professional Workflow Portable Solid State Drive dysk

Lexar SSD 256GB Professional Workflow Portable Solid State Drive dysk

Producent:
Kod towaru:
LEXLRWSSD256TBEU
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
519.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Ultra szybki dysk przenośny
Lexar SSD 256GB Professional Workflow Portable Solid State Drive
odczyt do 450 MB/s
zapis do 245 MB/s

Wydajność na poziomie SSD - do 450 MB/s prędkości odczytu i 245 MB/s prędkości zapisu
Elegancka, kompaktowa konstrukcja

Miernik pojemności LED wyświetla dostępną przestrzeń do przechowywania
Doskonały do użytku z produktami linii Lexar Professional Workflow

Dużo miejsca do przechowywania. Zwarta konstrukcja.
Niezależnie od tego, czy chodzi o kwestie osobiste, rozrywkowe czy biznesowe, Twoje treści są ważne. Łatwe przechowywanie i dostęp do danych w dowolnym miejscu dzięki przenośnemu dyskowi SSD Lexar. Ten elegancki, przenośny dysk SSD zapewnia wysoką wydajność w ruchu i wyposażony jest w miernik pojemności LED, dzięki czemu można łatwo sprawdzić dostępne miejsce do przechowywania w mgnieniu oka.

Oszczędź czas dzięki wysokiej wydajności.
Znacznie skróć czas transferu z prędkością odczytu do 450 MB/s i prędkością zapisu do 245 MB/s. Ułatwia to szybkie przenoszenie i dostęp do wszystkich ulubionych filmów HD, muzyki, zdjęć i plików.

Przechowuj i korzystaj z dużych zbiorów danych.
Chmura jest niedostępna? Radzenie sobie z dużymi danymi? Dzięki przenośnemu dyskowi SSD wystarczy tylko połączenie USB, aby uzyskać dostęp do danych. Dzięki dużym pojemnościom masz dużo miejsca do przechowywania i dostępu do plików, które chcesz mieć przy sobie. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać filmy w czasie podróży, przesyłać zdjęcia lub filmy między komputerami, czy archiwizować biblioteki muzyczne, to wszystko jest możliwe.

Sprawdź pojemność na pierwszy rzut oka.
Zapomnij o tym, ile miejsca masz w pamięci. Dzięki lampkom pojemnościowym LED z przodu przenośnego dysku SSD można łatwo sprawdzić dostępne miejsce do przechowywania w mgnieniu oka.

Elegancki wygląd, wyjątkowa trwałość.
Zaprezentuj swój wymagający styl technologiczny dzięki projektowi premium i wykończeniu łupkowemu przenośnego dysku SSD. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz wsunąć dysk do kieszeni i gotowe. W przeciwieństwie do tradycyjnych napędów nie ma ruchomych części, dzięki czemu zapewnia wyjątkową odporność na wstrząsy i wibracje.

Wybierz format dla swoich potrzeb.
Sformatuj przenośny dysk SSD w systemie plików NTFS, FAT32 lub exFAT w zależności od potrzeb użytkownika. Pozwala to na przechowywanie i przesyłanie plików większych niż 4 GB, więc niezależnie od rodzaju przenoszonych lub przechowywanych dużych danych, przenośny dysk SSD obsłuży je.

Utwórz niestandardowe rozwiązanie przepływu pracy.
Łatwa integracja przenośnego dysku SSD z linią produktów Lexar Professional Workflow. Dzięki wybraniu stacji roboczych i czytników kart możesz dostosować konfigurację idealnego transferu i przechowywania.

Rygorystycznie przetestowane.
Wszystkie projekty produktów Lexar są poddawane szeroko zakrojonym testom w laboratoriach Lexar Quality Labs, wyposażonych w ponad 1200 urządzeń cyfrowych, zapewniających wydajność, jakość, kompatybilność i niezawodność.
EAN 0650590194988