85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Dom i ogród Aeotec Sensor 7 ZWA008 czujnik otwarcia drzwi okien

Aeotec Sensor 7 ZWA008 czujnik otwarcia drzwi okien

Producent:
Kod towaru:
AEOTZWA008
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
178.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Aeotec Door/Window Sensor 7 ZWA008 czujnik otwarcia drzwi okien

Alarm przed intruzem.
Chroń swój dom.
Chroń, kogo kochasz.

Door / Window Sensor 7 to pierwsza linia obrony przed intruzem. W momencie otwarcia drzwi lub okna system inteligentnego domu może Cię ostrzec i aktywować zgodne syreny, kamery i inne urządzenia zabezpieczające. Czasami dowie się, zanim cokolwiek się otworzy. Dzięki wbudowanemu, opatentowanemu przez firmę Aeotec algorytmowi Spatial Intrusion Algorithm, Door / Window Sensor 7 może nawet wykryć niektóre włamania, zanim do nich dojdzie, ostrzegając Cię, zanim ktoś się włamie.
Niezależnie od tego, czy jest to wyzwalane prywatnie przez twoją geolokalizację, czy przez uzbrojenie inteligentnego systemu bezpieczeństwa, Door / Window Sensor 7 może przypomnieć Ci o zamknięciu otwartych drzwi i okien. W połączeniu z kontrolerami Z-Wave, takimi jak Nano Shutter firmy Aeotec, może nawet je zamknąć.
Podłączony do wewnętrznych drzwi, Door / Window Sensor 7 może zapewnić inteligencję, która dyskretnie zasila Twój inteligentny dom. Otwórz pomieszczenie, aby aktywować wszystko, od oświetlenia po ogrzewanie. Przymocowane do przedmiotów, takich jak sejfy lub szafki na alkohol, zabezpieczone, a Ty możesz zostać natychmiast ostrzeżony za każdym razem, gdy zostaną dotknięte.
EAN 1220000016408