85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Dom i ogród Aeotec Z-Stick ZW090-C adapter

Aeotec Z-Stick ZW090-C adapter

Producent:
Kod towaru:
AEOTZW090-C
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
250.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Aeotec Z-Stick Gen5 ZW090-C adapter

Automatyka domowa nowej generacji nie musi być droga - za pomocą kilku kluczowych urządzeń możesz stworzyć inteligentny dom. Krok po kroku. Pokój po pokoju. We własnym tempie, we własnym czasie i w ramach własnego budżetu.

Zwykle najdroższą częścią każdego inteligentnego domu jest brama; ten kluczowy koncentrator, który łączy wszystkie podłączone urządzenia, aby je kontrolować i automatyzować. Dzięki Z-Stick Gen5 firmy Aeotec brama nie jest już droga.

Z-Stick Gen5 pozwala zbudować własną bramę. Bramę hostowaną lokalnie. Bramę wolną od chmury. Jedną z funkcjami i bezpieczeństwem, których potrzebuje Twój dom. I taką, która może komunikować się z ponad 230 urządzeniami Z-Wave podczas stopniowej rozbudowy inteligentnego domu.

Z-Stick Gen5 to antena Z-Wave Plus, która współpracuje z każdą platformą.

Została zaprojektowana, aby zapewnić Z-Wave na każdej platformie komputerowej. Możesz jej używać z komputerem PC, HTPC lub laptopem, Mac, Linux lub Windows, z komputerami jednopłytkowymi, takimi jak Raspberry Pi, a nawet z wybranymi systemami NAS, takimi jak Asustor Asusa.

Zastosowanie kombinacji takich platform i Z-Stick Gen5 natychmiast daje 2 duże korzyści w stosunku do wielu standardowych bram;

Hosting lokalny.
Zdalne kopie zapasowe są świetne. Ale gdy Twój inteligentny dom nie jest hostowany lokalnie, nie ma również bezpieczeństwa w Twoim domu. Przejmij kontrolę nad swoim inteligentnym domem i bezpieczeństwem, budując własną bramę Z-Wave i hostując ją lokalnie.

Bez chmur.
Hostowanie w chmurze wydaje się świetne, dopóki serwery się nie zepsują lub producenci bram przestaną działać. Twój inteligentny dom nagle nie jest już taki inteligentny; zamiast tego jest całkowicie nieoperacyjny. Większość bram Z-Wave zależy od chmury - zbuduj własną, aby uniknąć przestojów i awarii inteligentnego domu.

Współpracuje z oprogramowaniem open source.
Odkąd kod komunikacyjny Z-Wave został upubliczniony przez jego twórców, oprogramowanie open source przeszło długą drogę. Z-Stick Gen5, zwykle połączony z Raspberry Pi, może być używany z tymi platformami open source do zasilania inteligentnego domu Z-Wave.

Home Assistant
OpenHAB
Domoticz

Współpracuje z profesjonalnym oprogramowaniem.
Jeśli wolisz zbudować swój dom za pomocą profesjonalnego oprogramowania, Z-Stick współpracuje z następującymi platformami na komputerze Mac lub Windows.
HomeSeer
Axial Control
Indigo Domotics


EAN 1220000012813