85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Benro TWD28ALBWH4 statyw z głowicą

Benro TWD28ALBWH4 statyw z głowicą

Producent:
Kod towaru:
BENTWD28ALBWH4
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
880.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Najnowsze zestawy statywów Benro zostały stworzone z myślą o osobach z pasją do dzikiej przyrody i natury. Podczas oglądania ptaków i dzikiej przyrody, lunety umożliwiają ścisłą obserwację, ale potrzebują stabilnej i bezpiecznej platformy. Nowa seria Benro WILD łączy w sobie znakomity statyw z nową ulepszoną 2-drożną głowicą BWH4 wykończoną na zielono, aby wtapiać się w Matkę Naturę.

Głowica BWH4 została zaprojektowana tak, aby utrzymać maksymalną wagę 4 kg - więcej niż wystarczająco, aby utrzymać najlepiej sprzedające się lunety na rynku. Głowica zapewnia płynny ruch, co pozwala na dokładne ruchy obrotu i pochylenia podczas podążania za poruszającymi się obiektami, zawiera kompatybilną z Arca szybkozłączkę z gwintem 1/4" oraz sworzniem VHS Pin dla idealnego ustawienia. Płytka QR przesuwa się, aby umożliwić zmianę środka ciężkości, gdy do fotografowania używane są lunety punktowe z aparatami.

Wszystkie cztery zestawy dostępne w asortymencie Wild używają tej samej głowicy obrotowo-uchylnej Benro BWH4 i są dostarczane na nagradzanych statywach Mach3. Dwa rozmiary statywu posiadają 4 sekcje nóg, dzięki czemu można je złożyć do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przenoszenie. Zamki obrotowe na nogach wymagają tylko 1/4 obrotu w celu zablokowania i odblokowania.

Statywy dostarczane są z wyściełaną torbą transportową.

Maks. obciążenie [kg]: 4
Min. wysokość [cm]: 42
Maks. wysokość [cm]: 165
Waga [kg]: 2.3
EAN 6931747310494