85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Insta360 Insta360 One X2 kamera

Insta360 One X2 kamera

Producent:
Kod towaru:
INS3ONEX2
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
2 049.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

Sportowa kamera 360° Insta360 ONE X2

Stabilizowane nagrania jednym obiektywem

Cała wydajność aparatu skupiona jest na jednym obiektywie - z trybem Steady-Cam. Niezwykle stabilne ujęcia szerokokątne, które można w mgnieniu oka podzielić.

Obraz 5,7K obydwoma obiektywami

Uwolnij twórczą swobodę 360 °. Nagrywaj wszystko wokół siebie dzięki doskonałej rozdzielczości 5,7K i kodowaniu H.265 i dostosuj widok później.

Najlepsza możliwa stabilizacja.

Stabilizacja FlowState powraca - z lepszym algorytmem niż kiedykolwiek. Zapomnij o nieporęcznych lub delikatnych gimbalach i chwyć małą, stabilną kamerę do kieszeni.

Wypoziomuj horyzont

Odblokuj zupełnie nowy świat stabilizacji. Stuknij opcję Blokada horyzontu, aby wyrównać horyzont w trybie Steady-Cam lub wideo 360.

Całe studio montażowe w Twojej kieszeni

Skorzystaj z edytora aplikacji Insta360 z pełną funkcjonalnością. Dopasuj swoje nagrania do formatów obrazu 16: 9, 1: 1 i 9:16 i udostępnij je bezpośrednio na Instagramie, Youtube, TikTok i nie tylko.

Wybierz swoje ujęcia i pozwól Shot Lab zająć się resztą. Shot Lab oferuje szereg kreatywnych szablonów, które są stale rozwijane - Twoje klipy będą zawsze imponować.

Nie dronem? Nie ma problemu

Nagrywaj niewidocznym kijkiem do selfie i obserwuj, jak znika podczas edycji. Z łatwością rejestruj filmy z lotu ptaka - bez potrzeby używania drona.

Wręcz oszałamiające

Zwolnij w centrum akcji. Bullet Time jest łatwiejszy i lepszy niż kiedykolwiek dzięki automatycznej kompensacji horyzontu, inteligentnemu Speed-Ramping i zupełnie nowym akcesoriom.

Kontrola nad przestrzenią i czasem

Zwolnij wszystko w bardzo zwolnionym tempie lub przyspiesz dzięki funkcji Hyperlapse. Edytuj wszystkie nagrania, zarówno 360 °, jak i stałą kamerą, bezpośrednio w aplikacji

Sprytny pościg

Wpisz lub powiedz słowo, aby wskazać cel. Ulepszone wykrywanie obiektów Deep Track umożliwia śledzenie ludzi, zwierząt i innych poruszających się obiektów, podczas gdy algorytm utrzymuje je w centrum obrazu.

Zatrzymaj się w czasie

Zatrzymaj wideo na szczycie akcji jednym dotknięciem w ustawieniach czasu aplikacji.

Zmień dowolne miejsce w miasto duchów

Dzięki Ghost Town nigdy więcej nie będziesz narzekać na ludzi, którzy będą ci przeszkadzać w nagrywaniu. Po prostu nagrywasz film poklatkowy 360 °, a aplikacja zamienia całość w zdjęcie bez ludzi.

360 ° - automatycznie ustawiane

Funkcja Auto Frame ustawia ujęcia 360 ° pod najlepszym kątem. Stale optymalizowana sztuczna inteligencja pomaga tworzyć doskonałe zdjęcia i filmy.

Zostań mistrzem na pulpicie

Insta360 Studio to najlepsze narzędzie stacjonarne do edycji 360 ° - a co najważniejsze, jest bezpłatne. Alternatywnie możesz użyć wtyczek do edycji 360 ° bezpośrednio w Adobe Premiere Pro lub Final Cut Pro X (dostępne wkrótce).

Zwiększ zakres dynamiczny

Insta360 ONE X2 obsługuje zdjęcia i wideo HDR, dzięki czemu zapewnia nagrania z lepszym zakresem dynamicznym i naturalnym oświetleniem.

Dwie kamery w jednej

Zmienia życie wszystkich solowych vlogerów i artystów - jak zestaw z wieloma kamerami, który możesz trzymać w jednej ręce. Łatwo dostosuj pole widzenia i poziom powiększenia w aplikacji.

Woda staje się krystalicznie czysta

Rób kolorowe podwodne zdjęcia bez użycia filtrów zewnętrznych. Po prostu dotknij AquaVision w aplikacji lub w studio, a sztuczna inteligencja automatycznie zrównoważy kolory.

Insta360 ONE X2 jest wodoodporny do 10 metrów (IPX8). Używaj go bezpiecznie w deszczu lub w basenie - lub dokup obudowę do nurkowania dla głębokości do 45 metrów.

Dźwięk przestrzenny

ONE X2 wykorzystuje cztery mikrofony do lokalizowania i wzmacniania Twojego głosu, bez względu na to, jak trzymasz kamerę. Nowy inteligentny algorytm redukcji wiatru gwarantuje, że otrzymasz dźwięk, który chcesz.

EAN 6970357851805