85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Mikavi Mikavi PQ5 Dual rejestrator jazdy

Mikavi PQ5 Dual rejestrator jazdy

Producent:
Kod towaru:
MikaPQ5 Dual
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
999.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

Wideorejestrator lusterko Mikavi PQ5 Dual

Mikavi PQ5 Dual jest odpowiedzią na potrzeby kierowców w formie lusterka z zestawem parkingowym. Materiały i komponenty wysokiej jakości zapewnią długie użytkowanie, a znakomita jakość nagrań oraz niezawodność funkcjonowania sprawią, że kamera spełni swoją podstawową funkcję, czyli pomoże czuć się bezpieczniej na drodze.

Wyjątkowa jakość nagrań
Jakość nagrań uzależniona jest głównie od podzespołów optycznych. Dlatego w kamerze przedniej jak i tylnej znajduje się niezawodny sensor optyczny Sony Starvis o zwiększonej czułości na światło. Seria Starvis gwarantuje wysoką szczegółowość obrazu także w warunkach nocnych. Ostrość rejestrowanego obrazu zapewnia 6-warstwowa szklana soczewka z aperturą f/2.0. Kąt widzenia obiektywu to 170 stopni (zarówno przód jak i tył).

Wysoka rozdzielczość
Zarejestrowany obraz jest wyraźny i pozwala na wychwycenie nawet drobnych szczegółów, np. numerów rejestracyjnych. Połączenie 2K + FHD to bardzo wysoka rozdzielczość nagrywania na tle konkurencyjnych kamer samochodowych.

Wydajny procesor
Serce kamery ma duży wpływ na jakość obrazu. Odpowiada m.in. za przetworzenie sygnału z sensora optycznego na postać cyfrową,  która ostatecznie jest zapisywana w postaci pliku na karcie pamięci. Najwyższej półki procesor HiSilicon renomowanej marki Huawei - HI3556V200, zapewnia niezawodne funkcjonowanie kamery.

Kamera tylna z funkcją cofania
Kamera tylna o kącie widzenia 170° to nie tylko dodatkowe zabezpieczenie, ale również łatwiejsze parkowanie pojazdu. W momencie wrzucenia wstecznego biegu na wyświetlaczu pojawi się widok z kamery tylnej wraz z liniami pomocniczymi. Wodoodporna kamera może być zamontowana na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu.

Automatyczny tryb parkingowy
Jedną z najbardziej poszukiwanych i oczekiwanych funkcji rejestratora jest 24-godzinna ochrona pojazdu. W tej kwestii Mikavi PQ5 zadowoli najbardziej wymagających, ponieważ posiada zaawansowany, a zarazem wygodny automatyczny tryb parkingowy. Aktywacja/dezaktywacja następuje wraz z zapłonem. Rejestrator samoczynnie wykrywa, kiedy pojazd jest zaparkowany i automatycznie przełącza się do trybu parkingowego. Ten rozbudowany tryb parkingowy oferuje dwa pod-tryby parkingowe: Tryb time-lapse oraz G-sensor (wbudowana detekcja wstrząsów).

Adapter zasilania w zestawie
Adapter wpinany do instalacji elektrycznej jest metodą stałego zasilania rejestratora także podczas postoju i przy wyłączonym silniku, np. w celu wykorzystania trybu parkingowego. Dodatkowy przewód ACC zastosowany w adapterze pozwala na aktywację/dezaktywację trybu parkingowego w kamerze wraz z zapłonem samochodu.

Dotykowy ekran
Komfort użytkowania i łatwość obsługi zapewni aż 9.66 calowy ekran. Ergonomiczny ekran dobrze reaguje na dotyk, zapewnia precyzję i swobodne operowanie funkcjami interfejsu. Najnowsza technologia sprawiła, że obsługa rejestratora jazdy za pomocą ekranu dotykowego jest czystą przyjemnością. Lusterko ma istotny wpływ na bezpieczeństwo dlatego zastosowaliśmy krótki czas wygaszacza ekranu (5 lub 15 sekund).

Kondensator zastępujący akumulator litowo-jonowy
Rejestrator wyposażony jest w kondensator zastępujący akumulator litowo-jonowy. Kondensatory są znacznie trwalsze od baterii, są odporne na czynniki zewnętrzne, np. upał, mróz, a tym samym bardziej bezpieczne niż baterie li-ion.

Format zapisu plików H.264 oraz H.265
Obsługa kart do 128 GB oraz skuteczna kompresja z zachowaniem jakości pozwolą na więcej zapisanych nagrań. Największą korzyścią ze stosowania kodowania nagrań w H.265 względem dotychczas najbardziej popularnego H.264 jest większa wydajność przetwarzania sygnału video. Przy zachowaniu zbliżonej jakości obrazu, wynikowe pliki zajmują mniejszą objętość na karcie pamięci, aż do 50%.

Moduł GPS
Moduł GPS zapewnia możliwość zapisywania danych geolokalizacyjnych. Korzystając z programu do odtwarzania nagrań z danymi GPS można śledzić trasę pojazdu na mapie wraz z bieżącymi danymi (prędkość, położenie, przyśpieszenie). Dodatkowo, możemy wyświetlać prędkość i współrzędne na nagraniach. Dzięki synchronizacji zegara na podstawie sygnału satelitarnego nagrania zawierają precyzyjny znacznik czasowy.

Moduł WiFi
Z pomocą bezpłatnej aplikacji można wygodnie bezpośrednio na wyświetlaczu smartfona odtworzyć nagrania zgromadzone na karcie pamięci w kamerze oraz pobrać je do pamięci telefonu. Funkcja ta jest niezwykle przydatna w nagłych sytuacjach takich jak kolizja. Dedykowana aplikacja pozwala również na konfigurację rejestratora z poziomu smartfonu z systemem iOS/Android.

Typ matrycy IPS
Przekątna ekranu 9.66"
Rozdzielczość wideo: 2K 2560 x 1440 / 30 fps + tylna 1080P / 30 fps | Full HD 1920 x 1080p / 30fps + tylna 1080P / 30 fps | Full HD 1920 x 1080p / 60fps (sam przód)
Rozdzielczość zdjęć: 4608 x 3456 / 16MP | zdjęcia: 4608 x 3456 / 16MP
Kąt widzenia 170°
Zasilanie 5V/2,5A
Maksymalna wartość przysłony 2.0
Format zapisu danych Wideo: H.264 | H.265 Zdjęcie: JPG
Obsługiwane karty pamięci microSD (klasa prędkości 10, do 128 GB)
Sieć Wi-Fi | GPS
Złącza mini USB | micro SD | AV IN | GPS
Dodatkowe informacje wbudowany głośnik i mikrofon
Zestaw zawiera ładowarka samochodowa 12/24V, zasilacz ACC, kabel do kamery tylnej z sygnałem do kamery wstecznej/cofania, gumki mocujące (+zestaw zapasowy), spinki do mocowania kabli, instrukcja obsługi
Wymiary 256 x 18 x 72 mm
Masa 312 g
Kolor czarny
EAN 5907222102060