85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Motoryzacja Tracer TRAKAM46629 kamera endoskopowa

Tracer TRAKAM46629 kamera endoskopowa

Producent:
Kod towaru:
TRACTRAKAM46629
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
69.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Tracer TRAKAM46629 HardWire 5M 7MM LED USB

Uniwersalna kamera endoskopowa Tracer HardWire USB sprawdzi się w każdej sytuacji, gdy konieczna jest inspekcja / podgląd trudno dostępnych miejsc, takich jak rury, przewody wentylacyjne, wnętrza maszyn, silników, pojazdów itp. Wybrany obszar, doświetlony 6 diodami LED (z regulacją natężenia), możesz sfotografować lub też nagrać jako film na swój telefon / komputer.

Długi na 5 metrów, usztywniany kabel wideo pozwoli wprowadzić kamerę inspekcyjną we wszystkich kierunkach bez efektu „opadania” obiektywu. W odróżnieniu od elastycznego przewodu, możesz bowiem zamodelować jego kształt i wprowadzić go w trudno dostępne miejsce, uzyskując na monitorze komputera lub ekranie smartfona obraz z precyzyjnie określonego miejsca.

Dzięki dedykowanemu oprogramowaniu endoskop daje możliwość podglądu i nagrywania obrazu z komputera, jak również z tabletu oraz smartfona za pomocą portu USB (w zestawie znajduje się adapter z microUSB na USB).

Zestaw końcówek (hak, magnes, lusterko) pozwoli nie tylko podejrzeć, ale również wydobyć obiekt z najbardziej niedostępnych zakamarków.

Format pliku wideo: AVI
Rozdzielczość maksymalna (l. pikseli): 640x480
Obiektyw (stopnie): 70
Doświetlenie: LED
Zasilanie (V): Port USB
Długość przewodu VIDEO (mm): 500
Kamera nie jest odporna na długotrwałe lub głębokie zanurzenia i mycie ciśnieniowe, klasa szczelności IP67

Pokazany na zdjęciu telefon nie wchodzi w skład zestawu
EAN 5907512865309