85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Panasonic Panasonic Lumix G 20 mm F1.7 II Pancake czarny obiektyw mocowanie Micro 4/3

Panasonic Lumix G 20 mm F1.7 II Pancake czarny obiektyw mocowanie Micro 4/3

Producent:
Kod towaru:
PANM2017IICZA
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
1 499.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Wymienny obiektyw typu „pancake” LUMIX G 20 mm / F1,7 II ASPH. jest oparty na standardzie Mikro Cztery Trzecie. Jego funkcjonalność, kompaktowość i mała masa, niezależne od wysokiej jasności F1,7 umożliwiają wygodne wykonywanie jeszcze bardziej efektownych zdjęć o pięknych, miękkich tłach.

Składająca się z 7 soczewek skonfigurowanych w 5 grupach, konstrukcja tego obiektywu wykorzystuje 2 soczewki asferyczne najbardziej efektywnie minimalizujące zarówno zniekształcenia, jak i aberracje chromatyczne, zapewniając wysoką rozdzielczość na całej powierzchni kadru.

Wszechstronna ogniskowa 40 mm (odpowiednik w aparacie 35 mm) jest odpowiednia w wielu sytuacjach począwszy od migawek z codziennego życia, obejmujący scenerie, takie jak zachody słońca oraz słabo oświetlone pomieszczenia po przemyślane kreatywne ujęcia, wykorzystujące zalety jego pięknej, miękkiej prezentacji tła.

Po zamontowaniu na jednym z aparatów systemu LUMIX G Micro, obiektyw LUMIX G 20 mm / F1,7 II ASPH. pozwala na korzystanie z zaawansowanego systemu kontrastowego AF, który obejmuje funkcję rozpoznawania twarzy, umożliwiającą wygodniejsze, przyjemniejsze fotografowanie.

7 listków przysłony irysowej zapewnia okrągły kształt otworu przysłony, który zapewnia atrakcyjnie miękki wygląd obszarów znajdujących się poza zakresem ostrości podczas zdjęć wykonywanych przy jej niższych wartościach. Obiektyw LUMIX G 20 mm / F1,7 II ASPH. posiada również niezawodne metalowe mocowanie oraz wykorzystuje wielokrotnie pokrywane elementy optyczne minimalizujące zamglenia i rozbłyski, przyczyniając się do poprawy jego jakości optycznej.
EAN 5025232754045