85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Telefony komputery laptopy tablety czytniki e-book Smartfony, Telefony komórkowe Aukey LC-C1S/10W ładowarka bezprzewodowa

Aukey LC-C1S/10W ładowarka bezprzewodowa

Producent:
Kod towaru:
AUKELC-C1S/10W
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
150.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Aukey LC-C1S/10W Ładowarka bezprzewodowa

Wysokowydajna indukcyjna 3-cewkowa podkładka do ładowania bezprzewodowego

Nowoczesny stojak do ładowania bezprzewodowego w pozycji poziomej lub pionowej i lepszego zasięgu

Ładuje telefony z włączonym ładowaniem bezprzewodowym przez obudowy lub skórki. Wygodne światło LED wskazuje stan ładowania

Kompatybilna z Nexusem 6, Samsung Galaxy S7, Droid Turbo, Note 5 i innymi urządzeniami obsługującymi Qi Wireless

Pozbądź się plątaniny kabli i poczuj wygodę bezprzewodowego ładowania. Ładowarki typu Cradle zapewniają szerszy obszar ładowania i elastyczny zasięg.

Współczesny design i szerszy efektywny obszar ładowania bezprzewodowego oznacza, że nie musisz męczyć się z ustawieniem telefonu, aby znaleźć najlepsze miejsce. Umieść kompatybilne urządzenie na LC-C1 w dowolnym kierunku i dowolnym miejscu.

Mając zaledwie 40,6 x 30 x 3,8 mm ładowarka LC-C1 wygodnie obsługuje szeroką gamę telefonów obsługujących ładowanie bezprzewodowe. Mimo że zapewnia dużą wydajność ładowania i praktyczność, jest także niezwykle lekki przy zaledwie 32 g.

W pełni kompatybilna z ustalonym globalnym standardem ładowania bezprzewodowego Qi, witaj na kolejnym poziomie wygodnego ładowania bezprzewodowego.

Technologia: AiPower
Wejście: 5V 2A
Wyjście: 5V 1A
EAN 608119197569