85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Aparaty cyfrowe Aparaty cyfrowe nowe OLYMPUS E-PL1 czerwony aparat

OLYMPUS E-PL1 czerwony aparat

Producent:
Kod towaru:
OLYEPL1CZE
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
799.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis

1 rok gwarancji

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

Wyjątkowo prosta obsługa wspierana funkcjami Foto-Porad na żywo

Filmowanie HD z dźwiękiem stereofonicznym, regulacją głębi ostrości oraz filtrami artystycznymi

Proste do zastosowania filtry artystyczne o wzbogaconej kreatywności (Pop Art, Zmiękczona ostrość, Ziarnisty film, Fotografia otworkowa, Diorama, Delikatna Sepia)

Rozszerz swoją kreatywność wykorzystując port akcesoriów

Wbudowana stabilizacja obrazu o maksymalnej efektywności 3 stopni EV

12.3 megapikselowy sensor Live MOS

Wolne od plamek fotografowanie dzięki efektywnemu systemowi redukcji kurzu

Podczas fotografowania z Live View można wybrać 4 różne proporcje kadru (4:3, 3:2, 16:9, 6:6)

Funkcja wielokrotnej ekspozycji z wyświetlaniem na monitorze LCD aktualnego podglądu obrazu nałożonego na wcześniej wykonane zdjęcie

Kontrola twarzy i tła dla idealnie zrównoważonej ekspozycji obiektów z pierwszego planu oraz scenerii tła

Wygodny podgląd ujęcia dzięki Live View z autofocusem

Funkcja symulacji warunków rzeczywistych (efektywne monitorowanie)

Wstępna kontrola nad efektami korekcji balansu bieli oraz ekspozycji

Technologia podglądu kompensacji cienia (SAT) dla zmaksymalizowania rezultatów na obrazie

Ergonomiczna konstrukcja korpusu oraz ułatwiające obsługę przyciski sterujące i interfejs użytkownika (GUI)

Żyjemy obecnie w cyfrowej erze, a dla Olympus oznacza to tworzenie niezwykle lekkich aparatów fotograficznych zapewniających wysoką jakość zdjęć. Choć nasycony profesjonalnymi opcjami, model PEN jest prosty w użytkowaniu niczym kompaktowy aparat fotograficzny. Z myślą o użytkownikach wprowadzono w nim choćby nową, niezwykle pomocą funkcję Foto Przewodnika, która niesłychanie ułatwia ustawianie zaawansowanych funkcji znanych z cyfrowych lustrzanek, ale nie jest to bynajmniej wszystko, co może zaoferować E-PL1. Należy tu wspomnieć choćby o trybie i-Auto, funkcji i-Enhance czy też e-Portrait, efekty których można w czasie rzeczywistym oglądać na 2.7” ekranie LCD, by mieć pewność, że zdjęcia będą wyglądały tak, jakby były wykonane przez mistrza.
Zapalonym użytkownikom bez wątpienia przypadną do gustu kreatywne opcje aparatu E-PL1. Wybór sześciu Filtrów Artystycznych, takich jak nowo wprowadzona opcja Delikatnej Sepii, pozwala eksplorować kreatywne pomysły zarówno w przypadku filmów, jak i zdjęć. Kolejna gratka, to fantastyczne możliwości w zakresie HD: aparat pozwala zmieniać głębię ostrości oraz kąt widzenia, umożliwia korzystanie ze zróżnicowanej pracy autofocusa oraz może wykonywać podczas filmowania wysokiej jakości zdjęcia. Jeszcze niedawno rzecz nie do pomyślenia zwłaszcza w konsumenckich kamerach wideo - filmując aparatem E-PL1 mamy do dyspozycji duży zestaw wymiennych obiektywów łącznie z ultra lekkimi obiektywami Mikro Cztery Trzecie, co niesłychanie rozszerza możliwości i opcje filmowania.
Nadając wspomnieniom wspaniałą postać, na jaką bez wątpienia zasługują, aparat PEN łączy wysoką jakość filmowania i fotografowania z prostą obsługą.