85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Benro A3883TS7 statyw z głowicą

Benro A3883TS7 statyw z głowicą

Producent:
Kod towaru:
BENA3883TS7
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
1 498.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Benro Aero 7 Video Twist Kit z głowicą S7
Aluminiowy statyw Benro Aero 7 Video Twist został zaprojektowany do pracy z kamerami wideo o maksymalnej wadze 7 kg.
System odwrotnego składania sprawia, że po złożeniu statyw ma kompaktowe rozmiary, co znacznie ułatwia jego transport i przechowywanie.
Wbudowana podstawa poziomująca pozwala na sprawne i szybkie wypoziomowanie kamery bez potrzeby dostosowywania położenia nóg.
Jest to niezwykle przydatna funkcja podczas rejestrowania ujęć z kamerą rozstawioną na nierównej powierzchni - w przeciwnym wypadku konieczne byłoby żmudne i kłopotliwe dostosowywanie położenia poszczególnych nóg.
Kolumna centralna pozwala na ustawienie kamery na różnych wysokościach. Statyw umożliwia także wykonywanie ujęć z niskiej perspektywy.
Jedną z nóg można odkręcić i przymocować do kolumny centralnej w celu utworzenia pełnoprawnego monopodu wideo. W zestawie znajduje się wygodna torba ułatwiająca transport i przechowywanie.

Głowica statywowa S7
Głowica video Benro S7 obsługuje kamery o wadze do 7 kg i jest wyposażona w płaską podstawę 60 mm do mocowania bezpośrednio do statywów, monopodów, suwaków i innych urządzeń do obsługi kamer z gwintem zewnętrznym 3/8".
Posiada 4-stopniowy system przeciwwagi, który pomaga w przeciwdziałaniu ciężarowi sprzętu fotograficznego, a także ciągłą regulację obrotu i pochylenia.
Blokady obrotu i pochylenia działają niezależnie od siebie i znajdują się po lewej stronie głowicy, co ułatwia dostęp i kontrolę. Zakres pochylenia głowicy wynosi od -50° do +90°.

Statyw:
Długość po złożeniu [cm]: 48
Wysokość maksymalna [cm]: 184
Wysokość minimalna [cm]: 34
Waga [kg]: 3.9
Maksymalne obciążenie [kg]: 7

Głowica:
Maksymalne obciążenie [kg]: 7
Waga [kg]: 1.43
EAN 6931747301126