85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Benro KH25N statyw z głowicą

Benro KH25N statyw z głowicą

Producent:
Kod towaru:
BENKH25N
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
498.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

Gwarancja: 7 lat

Wysokiej jakości statyw do filmowania Benro KH25N posiada 3-sekcyjne nogi ze spinaczem oraz gumowymi końcówkami, które gwarantują wysoką sztywność oraz stabilność urządzenia.
Gumowe nóżki sprawiają, że statyw nie przesuwa się i nie ślizga, a dodatkowo chronią one delikatne powierzchnie przed zarysowaniem. Nóżki posiadają również kolec, który wykonany jest ze stali nierdzewnej, umożliwiający korzystanie ze statywu na grząskich powierzchniach (piasek, ziemia).
Regulowany spinacz wzmacnia, usztywnia i zwiększa stabilność statywu. Posiada regulowane pokrętło blokady. Zastosowanie miski o średnicy 60mm znacznie ułatwia proces poziomowania głowicy statywowej.
W komplecie znajduje się ramię do głowicy , które można bez problemu zamocować z lewej oraz z prawej strony. Szybkozłączka QR11 służy do szybkiego i prostego mocowania aparatu lub kamery w głowicy statywowej. Jej montaż odbywa się za pomocą śruby 1/4'' . W zestawie dodatkowo znajduje się również wytrzymały pokrowiec z zamknięciem na zamek błyskawiczny, który ułatwi transport i przechowywanie statywu.

Maksymalna wysokość robocza: 155 cm
Minimalna wysokość robocza: 74 cm
Długość po złożeniu: 78 cm
Maksymalny udźwig: 5 kg
Masa netto: 3,5 kg

EAN 6931747300990