85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia FeiyuTech G5 GS stabilizator obrazu

FeiyuTech G5 GS stabilizator obrazu

Producent:
Kod towaru:
FEIG5GS
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
799.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
FeiyuTech G5 GS to odporny na zachlapania, trzyosiowy gimbal ręczny zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowym Sony Action Cam. Umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. G5 GS to nowa, ulepszona wersja znanego i cenionego stabilizatora G4 GS.

Platforma montażowa G5 GS wyposażona została w uniwersalne mocowanie statywowe 1/4", które pozwala łatwe zamocowanie kamer sportowych Sony Action Cam z serii AS50/ FDR-X3000 oraz innych kamer o podobnych gabarytach. Konstrukcja gimbala zapewnia dostęp do przycisków oraz ekranu zamontowanej kamerki, co znacznie podnosi komfort pracy z urządzeniem.

W G5 GS zastosowano modułową konstrukcję, dzięki której standardowy, jednoręczny uchwyt zastąpić można uchwytem dwuręcznym (sprzedany osobno).

G5 GS oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Praktyczny joystick umożliwia ustawienie kamery w pożądanej pozycji. Stabilizator oferuje także funkcje pracy w odwróconej pozycji oraz wypoziomowania. Osie „pan” i „tilt” urządzenia pozwalają na pełen obrót zamontowanej kamery.

Przełączanie pomiędzy trybami pracy jest intuicyjne, odbywa się za pomocą dwóch przycisków funkcyjnych umieszczonych na uchwycie gimbala. O wybranym trybie informuje LED-owy wskaźnik.  Stabilizator został także wyposażony w przycisk odwracający kamerę frontem do użytkownika.

Tryby pracy
tryb panoramowania – płynne podążanie za ruchem operatora na osi „pan” – osie „tilt” i „roll” zablokowane
tryb śledzenia – płynne podążanie za ruchem operatora na osiach „tilt” i „pan” – oś „roll” zablokowana
tryb blokady – wszystkie osie zablokowane - kamera utrzymuje stałe położenie i kierunek

Dla użytkowników smartfonów z systemami Android oraz iOS producent przygotował specjalną aplikację Feiyu ON umożliwiającą konfigurowanie i zdalne sterowanie pracą urządzenia.

Stabilizator jest zasilany pojedynczym akumulatorem ICR 22650 o pojemności 3000 mAh, pozwalającym na nawet do 7 godzin pracy.

Funkcjonalność gimbala można rozszerzyć dzięki opcjonalnym akcesoriom takim jak ramię teleskopowe, statyw i podwójny uchwyt.

Specyfikacja
3 tryby pracy i dodatkowe funkcje
sterowanie 3 przyciskami funkcyjnymi i joystickiem
wskaźnik trybu i poziomu energii
zasilanie: akumulator ICR22650 o pojemności 3000 mAh

Kompatybilność
kamery sportowe Sony Action Cam z serii AS50 i FDR-X3000 oraz inne, o podobnej konstrukcji i gabarytach (urządzenie musi być wyposażone w standardowe mocowanie fotograficzne 1/4" – kamera może umieszczona być w obudowie wodoodpornej)
akumulatory ICR 22650

Zawartość zestawu
gimbal G5 GS
akumulator ICR 22650
kabel USB – micro USB
śruba montażowa
usztywniana walizka