85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Telefony komputery laptopy tablety czytniki e-book Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 128GB pendrive

Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 128GB pendrive

Producent:
Kod towaru:
LEXLJDTD128ABEU
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
179.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Szybki pendrive Lexar JumpDrive Tough USB 3.1 128GB
odczyt do 150 MB/s
zapis do 60 MB/s

Ten elegancki, lekki pendrive dzięki wysokiej wydajności, wzmocnionej obudowie odpornej na warunki atmosferyczne i zaawansowanemu oprogramowaniu zapewnia trwałość i pewność, że Twoje dane są bezpieczne. Więc niezależnie od tego, czy pracujesz czy relaksujesz się w trudnych warunkach, masz pewność, że Twój pendrive będzie odporny na uderzenia i siniaki, które mogą Cię spotkać.

Odporny na trudne wyzwania
Dzięki wytrzymałej zewnętrznej obudowie i stylowemu projektowi, pendrive JumpDrive Tough jest gotowy na wyzwania, jakie stawia przed nim życie. Jest odporny na uderzenia i ciśnienie (do 750 PSI / 51 ATM), odporny na warunki pogodowe (-25°C do 150°C) i wodoodporny (do 30m). Posiada również dużą pętlę, dzięki czemu bez problemu przytwierdzisz go breloczkiem czy karabińczykiem do plecaka lub kurtki.

Szybkie przesyłanie plików
Jeśli chodzi o przenoszenie treści – kto ma czas czekać? Wysoka wydajność JumpDrive® Tough zapewnia szybkość odczytu do 150MB/s i zapisu na poziomie 60 MB/s, dzięki czemu transfer 3GB klipu wideo w jakości HD zajmie mniej niż 1 minutę, w porównaniu do 4 minut potrzebnych przy użyciu standardowego pendrive’a USB 2.0. Dla większej wszechstronności napęd jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 3.0 i 2.0.

Ochrona nie tylko mechaniczna
Ochrona danych w postaci wytrzymałości mechanicznej to za mało, dlatego JumpDrive Tough zapewnia również ochronę wewnątrz. Zawiera oprogramowanie EncryptStick™ Lite – to zaawansowane rozwiązanie zabezpieczające dane z 256-bitowym szyfrowaniem AES w celu ochrony najważniejszych plików przed kradzieżą, utratą i usunięciem. Z EncryptStick™ Lite Łatwo utworzysz folder-skarbiec chroniony hasłem, który automatycznie zaszyfruje dane, a po usunięciu tego folderu nikt już nie będzie mógł ich odzyskać.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości
Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.
EAN 0650590202447