85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Kraina Snu Alpaca 50x75cm szary poduszka wełniana

Alpaca 50x75cm szary poduszka wełniana

Producent:
Kod towaru:
REHPODUALPR5075SZAK
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
139.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Poduszka 50x75 wykonana z mieszanki wełny owczej Merynos i wysokogatunkowej wełny lam Alpaka charakteryzującej się niezwykłą lekkością i puszystością. Jest synonimem luksusu i komfortu, bardzo miękka i ciepła.
Wypełnienie: włókno silikonizowane spiralnie skręcone
 
 

Posiada ogromne właściwości do wchłaniania wilgoci (nawet do 30 % swojej masy), nie sprawiając przy tym wrażenia mokrej. Wełna jest surowcem zdrowym, przyjaznym dla organizmu ludzkiego. Włókno wełniane reaguje w wysokim stopniu na zmiany temperatury otoczenia. Kurczy się gdy jest zimno, a rozpręża gdy jest gorąco. Dzięki temu zimą doskonale grzeje, a latem chroni przed poceniem i przegrzaniem organizmu.

Wyrób ten posiada atest nadany przez Państwowy Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Należy do kategorii wyrobów medycznych stosowanych w rehabilitacji oraz profilaktyce m.in. osób dotkniętych skutkami urazów, osteoartozą, infekcjami narządów ruchu, zmianami antyreumatycznymi, zaburzeniami krążenia, czy schorzeniami o podłożu immunologicznym.

Produkt antyreumatyczny. Posiada certyfikat Woolmark.

Naturalna wełna kaszmir posiada dużą ilość lanoliny, chroniącą włos przed zabrudzeniem. Zobojętnia jony dodatnie które rozstrajają system nerwowy człowieka a następstwem tego są bóle głowy, spadek odporności organizmu, zmęczenie.
 
Wyrób przeznaczony dla osób cierpiących na określone przypadłości reumatyczne, jak również dla osób które przywiązują wagę do zdrowego trybu życia.

Wyroby wykonane z dzianin wełnianych zalecane są dla osób zdrowych jako produkt naturalny profilaktyczny, zapewniający zdrowy wypoczynek. Ponadto pomagają w leczeniu najczęściej występujących dolegliwości współczesnej cywilizacji, tj.:

choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa
dolegliwości reumatyczne
nerwobóle
bóle pourazowe
schorzenia nerek
zaburzenie termoregulacji