85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Tamron Tamron 85 mm F1.8 Di VC USD obiektyw mocowanie Nikon

Tamron 85 mm F1.8 Di VC USD obiektyw mocowanie Nikon

Producent:
Kod towaru:
TAM8518VCNIK
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
3 695.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

5 lat gwarancji


"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową
 
Perfekcyjny obiektyw portretowy
Tak jak malarz odruchowo sięga po odpowiedni pędzel, tak fotograf portretowy sięga po obiektyw o ogniskowej 85mm. Jest ona idealna do tworzenia przyjemnych obrazów o idealnych proporcjach. Podczas gdy szerokokątny obiektyw sprawia, że bliskie obiekty wydają się większe niż są, dłuższa ogniskowa 85mm dokładnie odzwierciedla rzeczywistość. Dodatkowym plusem jest odległość między Tobą a tematem, która jest perfekcyjna do tworzenia osobistej przestrzeni, której często brakuje w przypadku obiektywów typu zoom.
Tamron SP 85mm F/1.8 jest pierwszym na świecie szybkim obiektywem o ogniskowej 85mm ze stabilizacją obrazu. Co więcej, nasz obiektyw gwarantuje wykonywanie idealnych zdjęć nawet przy słabym świetle. Jasna przysłona F/1.8 zapewnia doskonałą równowagę między ostrością obrazu a miękkim efektem rozmycia tła (bokeh).

Stablilność dzięki VC
Obiektyw SP 85mm F/1.8 to pierwszy na świecie obiektyw stałoogniskowy z jasną przysłoną F/1.8 wyposażony w stabilizację obrazu VC. Sprawdzony stabilizator obrazu VC (Vibration Compensation) zapewnia ostre i nieporuszone obrazy. Dzięki niemu, obiektywem można fotografować z ręki lub przy słabym świetle eliminując drgania aparatu. Ma to szczególne znaczenie w przypadku lustrzanek z matrycą o dużej rozdzielczości gdzie nawet subtelne drganie może zdegradować jakość zdjęcia

Ostrzejsze zdjęcia. Lepszy Bokeh.
Aby osiągać najlepsze wyniki z najnowszymi aparatami o pełnej matrycy oraz wysokiej gęstości pikseli, SP 85mm F/1.8 wyposażony został w soczewki LD oraz XLD o niskiej dyspersji, które korygują aberracje chromatyczne. Doskonała konstrukcja optyczna sprawia, że obraz jest ostry i wyraźny, co jest rezultatem doskonałej wydajności na każdym poziomie oświetlenia. Powłoki eBAND oraz BBAR zwiększają przepuszczalność światła, zmniejszają refleksy i efekt flary oraz zapobiegają odbiciom wewnątrz obiektywu.
SP 85mm F/1.8 został zaprojektowany w celu zapewnienia idealnej ostrości w połączeniu z nieskazitelną jasnością obrazu. Twórcy obiektywu skoncentrowali się na rozmyciu tła, które jest twórczym elementem fotografii portretowej. Poprzez liczne badania i symulacje, Tamron stworzył naturalnie miękki efekt rozmycia, który zapewnia idealną harmonię z ostrością obrazu.

Odporny na wilgoć. Odporny na smugi.
Obiektyw został wyposażony w fluorową powłokę odporną na wilgoć i kurz. Ta powłoka zapewnia dodatkową warstwę ochrony podczas fotografowania w niekorzystnych warunkach pogodowych. Zwiększa ona również trwałość i utrzymuje jej skuteczność przez wiele lat.

Rozwijaj swoje możliwości z TAP-in Console
Obiektyw jest kompatybilny z najnowszym dodatkiem Tamron Tap-in Console który umożliwia aktualizowanie oprogramowania, dostosowywanie autofocusa oraz ustawianie preferencji obiektywów.

Ogniskowa [mm] 85
Maksymalne otwarcie F/1.8
Minimalna odległość od obiektu [m] 0.8
Maksymalny współczynnik powiększenia 1:7.2
Rozmiar filtra [mm] 67
Waga [g] 700
Nr artykułu F016
Elementy grupowe 9-13
Kąt widzenia 28°33'-18°39'
Przysłona 9
Minimalne otwarcie F/16
Średnica x długość [mm] 84.8 x 91.3
EAN 4960371006017