85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Olympus Olympus E-P5 14-42 czarny aparat z obiektywem

Olympus E-P5 14-42 czarny aparat z obiektywem

Producent:
Kod towaru:
OLYEP5CZA1442
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
2 998.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
aparat E-P5 z obiektywem 14-42 mm f/3,5-5,6 II R
aparat z ekspozycji, brak oryginalnego opakowania
2 lata gwarancji

Olympus E-P5 PEN - stylistyka retro, doskonała jakość
E-P5 zainspirowany legendarnym aparatem PEN F z 1963 roku czerpie z jego stylistyki retro i pozwala robić zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Wyposażony jest w mechaniczną migawkę z czasem otwarcia aż do 1/8000 sek., precyzyjny autofokus z punktem AF, tryb ultrakrótkiego opóźnienia wyzwolenia migawki i 5-osiową stabilizację obrazu z IS Auto. E-P5 pozwoli nam uchwycić z niesamowitą precyzją i klarownością, bez względu na warunki oświetleniowe, nawet szybko poruszające się obiekty. Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 możemy połączyć ze smartfonem i na ekranie dotykowym swojego telefonu obserwować to, co widzimy na monitorze aparatu, a następnie zrobić zdjęcie, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. E-P5 pozwoli nam również przypisać dane GPS do zdjęć, przesłać fotografie na telefon, a następnie udostępnić je wybranym przyjaciołom (ochrona danych).

Wysoka jakość i wysoka prędkość
Aparatem E-P5, o jakości obrazu przełomowego Olympusa OM-D, zrobimy zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Nowy PEN wyposażony jest w mechaniczną migawkę działającą z prędkością nawet 1/8000 sek. Umożliwia ona uzyskanie efektu pełnego rozmycia przy bardzo jasnym oświetleniu i pozwala uchwycić szybko poruszające się obiekty - np. płynącą wodę lub ruch skrzydeł kolibra.

Wifi daje mnóstwo możliwości
Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 oferuje cały szereg zaawansowanych i przydatnych funkcji, które wynikają z możliwości połączenia aparatu ze smartfonem. Na ekranie dotykowym swojego telefonu, obserwuj to, co widzisz na monitorze aparatu, a nawet rób zdjęcia z odległości, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. Możesz nawet skorzystać z samowyzwalacza, aby dołączyć do fotografowanej grupy osób. Przypisuj dane GPS do zdjęć lub przesyłaj wybrane fotografie na telefon, a następnie dziel się nimi z przyjaciółmi.

SZYBKI AF z zaawansowanymi możliwościami
Oprócz ultraszybkiego ustawiania ostrości, SZYBKI AF w E-P5 daje mnóstwo imponujących możliwości. Z Super Spot AF lepiej niż lustrzanką cyfrową ustawisz ostrość na najbardziej szczegółowych częściach obrazu - wystarczy jedno dotknięcie palca. Tryb krótkiego czasu opóźnienia wyzwolenia migawki do minimum skraca czas, który mija od naciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia - aby uchwycić nawet najszybciej poruszające się obiekty.

Dostęp do najważniejszych ustawień w ułamku sekundy
Dwa ergonomicznie rozmieszczone pokrętła, zapewniające komfort i szybkość obsługi, pozwalają rozwinąć kreatywność: wystarczy ustawić przysłonę i ekspozycję, a następnie - zmieniając funkcje obydwu pokręteł szybkim ruchem dźwigni - wyregulować ISO i balans bieli, postępując dokładnie w ten sam sposób. E-P5 daje również możliwość dostosowania tej dźwigni do własnego stylu fotografowania - pozwala przejść do najczęściej używanych funkcji, aby osiągnąć pożądane wyniki w jak najkrótszym czasie.

5-osiowa stabilizacja obrazu z IS Auto
Skorzystaj z najbardziej zaawansowanego systemu stabilizacji Olympus, który wykrywa konkretne osie tam, gdzie stabilizacja nie jest wymagana, np. przy efektach panoramowania.
EAN 4545350044442