85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Olympus OLYMPUS E-P5 czarny aparat
wyprzedaż

OLYMPUS E-P5 czarny aparat

Producent:
Kod towaru:
OLYEP5CZA
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
3 dni
Cena brutto:
1 999.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
aparat z ekspozycji, brak oryginalnego opakowania
2 lata gwarancji

"Karta kurier gratis" - nie są doliczane żadne opłaty za przesyłkę kurierską na terenie Polski przy zakupie ponad 100 zł opłaconym przelewem lub kartą kredytową

OLYMPUS E-P5 czarny aparat - olympus -Fotonia

Olympus E-P5 PEN - stylistyka retro, doskonała jakość

E-P5 zainspirowany legendarnym aparatem PEN F z 1963 roku czerpie z jego stylistyki retro i pozwala robić zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Wyposażony jest w mechaniczną migawkę z czasem otwarcia aż do 1/8000 sek., precyzyjny autofokus z punktem AF, tryb ultrakrótkiego opóznienia wyzwolenia migawki i 5-osiową stabilizację obrazu z IS Auto. E-P5 pozwoli nam uchwycić z niesamowitą precyzją i klarownością, bez względu na warunki oświetleniowe, nawet szybko poruszające się obiekty. Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 możemy połączyć ze smartfonem i na ekranie dotykowym swojego telefonu obserwować to, co widzimy na monitorze aparatu, a następnie zrobić zdjęcie, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. E-P5 pozwoli nam również przypisać dane GPS do zdjęć, przesłać fotografie na telefon, a następnie udostępnić je wybranym przyjaciołom (ochrona danych).
 

Wysoka jakość i wysoka prędkość

Aparatem E-P5, o jakości obrazu przełomowego Olympusa OM-D, zrobimy zdjęcia jakości zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Nowy PEN wyposażony jest w mechaniczną migawkę działającą z prędkością nawet 1/8000 sek. Umożliwia ona uzyskanie efektu pełnego rozmycia przy bardzo jasnym oświetleniu i pozwala uchwycić szybko poruszające się obiekty - np. płynącą wodę lub ruch skrzydeł kolibra.
 

Wifi daje mnóstwo możliwości

Dzięki wbudowanemu WiFi, E-P5 oferuje cały szereg zaawansowanych i przydatnych funkcji, które wynikają z możliwości połączenia aparatu ze smartfonem. Na ekranie dotykowym swojego telefonu, obserwuj to, co widzisz na monitorze aparatu, a nawet rób zdjęcia z odległości, zwalniając migawkę za pośrednictwem telefonu. Możesz nawet skorzystać z samowyzwalacza, aby dołączyć do fotografowanej grupy osób. Przypisuj dane GPS do zdjęć lub przesyłaj wybrane fotografie na telefon, a następnie dziel się nimi z przyjaciółmi.
 

SZYBKI AF z zaawansowanymi możliwościami

Oprócz ultraszybkiego ustawiania ostrości, SZYBKI AF w E-P5 daje mnóstwo imponujących możliwości. Z Super Spot AF lepiej niż lustrzanką cyfrową ustawisz ostrość na najbardziej szczegółowych częściach obrazu - wystarczy jedno dotknięcie palca. Tryb krótkiego czasu opóznienia wyzwolenia migawki do minimum skraca czas, który mija od naciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia - aby uchwycić nawet najszybciej poruszające się obiekty.
 
 

Dostęp do najważniejszych ustawień w ułamku sekundy

Dwa ergonomicznie rozmieszczone pokrętła, zapewniające komfort i szybkość obsługi, pozwalają rozwinąć kreatywność: wystarczy ustawić przysłonę i ekspozycję, a następnie - zmieniając funkcje obydwu pokręteł szybkim ruchem dzwigni - wyregulować ISO i balans bieli, postępując dokładnie w ten sam sposób. E-P5 daje również możliwość dostosowania tej dzwigni do własnego stylu fotografowania - pozwala przejść do najczęściej używanych funkcji, aby osiągnąć pożądane wyniki w jak najkrótszym czasie.
 

Inne funkcje

 
 
         
5-osiowa stabilizacja obrazu z IS Auto

Skorzystaj z najbardziej zaawansowanego systemu stabilizacji Olympus, który wykrywa konkretne osie tam, gdzie stabilizacja nie jest wymagana, np. przy efektach panoramowania.
  Opcjonalny wizjer elektroniczny

Opcjonalny, uchylny wizjer VF-4 o współczynniku powiększenia 1,48x (odpowiednio dla 35 mm: 0,74x), daje większe możliwości niż zaawansowane lustrzanki cyfrowe.
  Fotostory & 12 filtrów artystycznych

W dowolny sposób zmieniaj swoje zdjęcia: opowiedz historię, łącząc kilka fotografii w jedno ujęcie w postaci kolażu, lub uzyskaj zaskakujący efekt, wykorzystując 12 filtrów artystycznych.
         
 
 
         
Zdjęcia seryjne - 9 kl./sekundę.

9 kl./sekundę pozwala z łatwością uchwycić nawet najszybciej poruszające się obiekty.
  Interwał czasowy

Aparatem E-P5 twórz niesamowite sekwencje poklatkowe, na których czas zdaje się biec szybciej. Skorzystaj z fotografowania interwałowego i funkcji filmów poklatkowych.
  Live Bulb z histogramem

Tryb Live Bulb pozwala obserwować i fotografować z bardzo długim czasem ekspozycji. Teraz możesz korzystać również z histogramu, aby śledzić dokładne ustawienia.
         
 
 
     
3"

3-calowy, uchylny wyświetlacz Olympusa ułatwia kadrowanie, przeglądanie i udostępnianie zdjęć oraz filmów. Ekran doskonale odwzorowuje żywe kolory i wysoki kontrast. Większa rozdzielczość - 1,037 tyś. punktów - daje więcej możliwości przeglądania i kadrowania zdjęć.
  FULL HD

Rejestruj piękne filmy Full HD 1080 30p. To najlepsza jakość obrazu oferowana przez dzisiejsze aparaty kompaktowe. Dzięki rozdzielczości Full HD otrzymasz realistyczny i wyrazisty obraz. Filmy odtwarzane na telewizorach Full HD staną się prawdziwym oknem na świat.
  Wbudowana lampa błyskowa

Starannie ukryta, wbudowana lampa błyskowa po wyciągnięciu nie odwraca uwagi od eleganckiej linii korpusu. Może bezprzewodowo sterować innymi lampami, za każdym razem idealnie oświetlając fotografowany obiekt.
         
 
 
       
OI.SHARE

Teraz w jeszcze łatwiejszy sposób możesz dzielić się zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi gdziekolwiek jesteś - bezprzewodowo i szybko. Wszystko czego potrzebujesz, to bezpłatna aplikacja OI.Share zainstalowana na smartfonie iOS, smartfonie z systemem Android lub na tablecie. Połącz kartę umieszczoną w aparacie za pośrednictwem WLAN.
  16 MEGAPIKSELI

Wysoka jakość zdjęć i wydruków to zasługa 16-megapikselowej matrycy. Sensor Live MOS zwiększa zakres tonalny i pozwala zminimalizować szumy. Tym samym uzyskamy lepszą jakość zdjęć i uchwycimy więcej szczegółów, zwłaszcza wtedy, gdy będziemy fotografować w trudnych warunkach oświetleniowych.
  Rozszerzalna czułość

Rozszerz zakres ISO sensora aparatu do niższej wartości ISO. Osiągniesz lepszą jakości obrazu bez nadmiernej ekspozycji, przy użyciu jasnych obiektywów z szeroko otwartą przysłoną przy wysokim poziomie oświetlenia.
         
 
 
         
Bezprzewodowe sterowanie lampą

Oświetl każdą scenę, którą chcesz sfotografować, bez względu na miejsce w jakim się znajdujesz. Skorzystaj z dowolnej liczby zewnętrznych urządzeń błyskowych. Ustaw je w trzech grupach, z których każda może być sterowana osobnym kanałem bezprzewodowym.
  Port akcesoriów 2

Rozszerz możliwości swojego aparatu PEN i udoskonal swój styl fotografowania, stosując dodatkowe akcesoria: elektroniczny celownik (np. VF-4), dodatkową lampę błyskową (np. FL-14), adapter zewnętrznego mikrofonu (np. SEMA-1).
  Kompatybilność z kartą EYE-FI

Karta Eye-Fi umożliwia automatyczne przesyłanie zdjęć, gdy korzystasz z sieci WiFi. Dzięki kompatybilności z aparatem możesz aktywować i dezaktywować kartę bezpośrednio w menu. Gdy tylko zechcesz, możesz przesyłać zdjęcia oraz filmy bezpośrednio z aparatu na inne urządzenia.
         

Szeroki wybór obiektywów

Fotografując aparatami systemowymi Olympus PEN, możesz korzystać z szerokiej gamy wymiennych obiektywów.

Przyznane nagrody

Wideo

Testy i recenzje

Fotopolis
Optyczne
SwiatObrazu
Fotoblogia

Dodatkowe informacje i pomoc

             

Pobierz instrukcję obsługi [format: pdf] 

Bezpłatna infolinia Olympus

00 800 671 083 00 

Zadaj pytanie doradcy technicznemu Olympus

doradca.foto@olympus.pl 

Zadaj pytanie na Facebook innym użytkownikom tego aparatu. Zapytaj 

 
 
 
 
EAN 4545350044329
Kod producenta V204050BE000