85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Telefony komputery laptopy tablety czytniki e-book Dell AC511 soundbar głośnik do monitora

Dell AC511 soundbar głośnik do monitora

Producent:
Kod towaru:
DELLAC511
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
102.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Listwa dźwiękowa USB Dell AC511 zapewnia czysty dźwięk stereo, którym możesz się cieszyć przy ulubionych grach, muzyce i filmach, nie tracąc miejsca na biurku. Po prostu podłącz ją do podstawy wybranych monitorów Dell UltraSharp z serii P lub E.

Konstrukcja zajmująca mało miejsca
Nie zwrócisz uwagi, póki nie usłyszysz. Listwa dźwiękowa USB Dell emituje dźwięk bez konieczności stosowania dużych głośników i długich kabli. Po prostu podłącz ją do podstawy wybranych monitorów Dell UltraSharp z serii P lub E, nie tracąc miejsca na biurku.

Głęboki dźwięk stereofoniczny
Dźwięk przeczy wymiarom głośnika. Wydobywająca się z niego muzyka jest czysta i wyraźna. Gry i filmy jawią się w zupełnie nowy sposób. Możesz też słuchać nieco bardziej prywatnie — listwa dźwiękowa USB Dell ma wygodne gniazdo słuchawkowe.

Zasilanie przez złącze USB
Listwa dźwiękowa USB Dell to czysta prostota. Zero dodatkowego oprogramowania. Zero przewodów zasilających. Zero baterii. Wystarczy podłączyć listwę dźwiękową do wolnego portu USB — i rozkoszować się głębokim dźwiękiem stereofonicznym.
EAN 5397063566587