85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna AGD Ecovacs Deebot Mini odkurzacz

Ecovacs Deebot Mini odkurzacz

Producent:
Kod towaru:
ECOVDEEBOTMINI2
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
799.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis

odkurzacz nowy, włączony dla sprawdzenia

Automatyczny odkurzacz ECOVACS DEEBOT MINI

Kompaktowa budowa, duża moc czyszczenia
DEEBOT MINI stanowi doskonałe rozwiązanie do dokładnego sprzątania włosów i sierści. Wykorzystując funkcje takie jak ssanie bez plątania oraz kompaktową budowę, DEEBOT MINI skutecznie zbiera włosy i sierść oraz czyści trudno dostępne miejsca w Twoim domu.

DEEBOT MINI to doskonały wybór do czyszczenia ciasnych narożników. Kompaktowe wymiary robota sprawiają, że DEEBOT MINI dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i dokładnie sprząta wszelkie powierzchnie.

Usuwa włosy i sierść, kurz oraz drobne okruchy i śmieci
Dzięki różnorodności dostępnych metod czyszczenia MINI poradzi sobie z każdego rodzaju zabrudzeniami w Twoim domu. Wykorzystując opcję ssania bez plątania oraz opcjonalnego mopa, model MINI zbierze z podłogi włosy i sierść, kurz oraz drobne okruchy i śmieci – Twój dom przejdzie gruntowne sprzątanie.

Ssanie bez plątania przy zbieraniu włosów i sierści
Ssanie bez plątania skutecznie radzi sobie z sierścią zwierząt, a także z kurzem i drobnymi okruchami i śmieciami, dzięki czemu doskonale nadaje się do domów, w których mieszkają również zwierzęta. Bezpośredni wlot ssący sprawia, że model MINI to mistrz zamiatania, zbierania i wciągania włosów i sierści bez najmniejszych problemów i bez uciążliwego plątania.

Wybór różnych trybów czyszczenia
Użyj właściwego narzędzia do każdego zadania dzięki całej gamie opcji trybu czyszczenia. Tryb automatyczny (Auto) do ogólnego czyszczenia, Tryb brzegowy (Edge) do czyszczenia krawędzi i Tryb czyszczenia miejscowego (Spot Cleaning), kiedy konieczne jest intensywne czyszczenie konkretnego miejsca.

Steruj robotem DEEBOT ze swojej dłoni
Pilot zdalnego sterowania sprawia, że masz szereg funkcji. Opcje obejmują m.in. planowanie przyszłego lub regularnego sprzątania, wybór trybów sprzątania czy choćby wysyłanie DEEBOT do stacji dokującej do ładowania.

Zaplanuj sprzątanie z wyprzedzeniem
Dzięki funkcji planowania nie musisz już martwić się zabrudzonymi podłogami. Po prostu ustaw regularną porę sprzątania, a resztę zostaw robotowi ECOVACS. Już nigdy nie wrócisz do brudnego domu.

Automatyczne ładowanie
Do ładowania wewnętrznej baterii odkurzacz nie potrzebuje udziału człowieka. Kiedy bateria jest bliska wyczerpaniu, sam automatycznie kieruje się do stacji dokującej.

Technologia wykrywania przeszkód
DEEBOT bezpiecznie porusza się w Twoim domu wyposażony w czujniki przeszkód i technologię Anti-Collision; funkcję, która wykrywa obiekty na drodze robota i skutecznie je omija.

Technologia bezpieczne schody
DEEBOT skutecznie sprząta powierzchnie wokół schodów unikając spadku. Liczne czujniki są w stanie rozpoznać krawędź stopnia, dzięki czemu robot automatycznie zmienia kierunek i wybiera właściwą ścieżkę sprzątania.

Inteligentny system filtracji
Oddychaj spokojnie. Czyszczenie za pomocą odkurzaczy DEEBOT zmniejsza ilość czynników powodujących alergię i astmę.

2.