85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Dla dziecka Carfoldio Hifold Slate Grey fotelik samochodowy

Carfoldio Hifold Slate Grey fotelik samochodowy

Producent:
Kod towaru:
CARFHF01-EU/GRY
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
699.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły

CarFoldio Hifold HF01-EU/GRY fotelik samochodowy

Składany fotelik samochodowy z pełną regulacją wymiarów.

Regulowane elementy siedzenia, oparcia i zagłówka pozwalają ustawić urządzenie na 243 różne sposoby, zapewniając dzieciom bezpieczeństwo i najwyższy komfort jazdy. Dzięki nowoczesnemu systemowi zatrzasków i blokad, w ciągu kilku sekund możesz złożyć fotelik do rozmiarów niewielkiej torby.

regulowany | bezpieczny | przenośny

Hifold to najnowszy produkt od twórców innowacyjnego siedziska mifold, które w ubiegłych latach podbiło serca rodziców szukających kompaktowej i składanej alternatywy dla tradycyjnych fotelików samochodowych.

Czym wyróżnia się hifold?

Fotelik hifold rośnie razem z dzieckiem. 243 sposoby konfiguracji to gwarancja idealnego dopasowania do sylwetki naszej pociechy i wielu lat użytkowania, bez konieczności wymiany na większy model. Wygodny system składania i rozkładania pomoże podczas częstego przenoszenia fotelika pomiędzy różnymi samochodami, a także ułatwi jego przechowywanie, gdy nie będzie używany.

Dla kogo powstał hifold?

Hifold to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają sprawdzonego połączenia wygody i bezpieczeństwa. Zaawansowany system regulacji sprawia, że z fotelika mogą korzystać dzieci ważące od 15 do 45 kilogramów, a także mierzące od 90 do 150 centymetrów wzrostu! Lekka konstrukcja, niewielkie wymiary i wygodny pasek ułatwiający przenoszenie sprawiają, że hifold idealnie sprawdza w rodzinach, gdzie fotelik często przenoszony jest z auta do auta, a także na wakacjach i podczas częstych podróży taksówkami.

Cechy charakterystyczne:

* perfekcyjne dopasowanie: hifold to jedyny fotelik na świecie, który posiada 4 oddzielne punkty regulacji: szerokość siedziska (3 różne ustawienia), szerokość oparcia (3 różne ustawienia), szerokość zagłówka (3 różne ustawienia) oraz wysokość (9 dostępnych ustawień).

* wygodne przenoszenie: złożenie hifolda do wymiarów poręcznej torby trwa zaledwie kilka sekund. Fotelik waży jedynie 4,6 kg, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem wyjazdów i podróży, podczas których często przesiadasz się pomiędzy różnymi samochodami.

* uniwersalne wymiary: dzięki pełnej regulacji możesz z niego korzystać w samochodach na całym świecie!

* udogodnienia: obicie fotelika wykonano z przepuszczającego powietrze materiału, z którego łatwo i szybko usuniesz ewentualne zabrudzenia. Hifold wyposażono też w wygodny pasek ułatwiający noszenie. Do fotelika można również dokupić dedykowany uchwyt na kubek.

* bezpieczeństwo: fotelik zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dzięki 4 warstwom materiałów, takich jak pianka EPE oraz polipropylen, Hifold oferuje 6-strefową ochronę przed uderzeniem.

Fotelik hifold został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa. Spełnia on następujące normy:

* Europa: UN ECE R44.4

* Stany Zjednoczone: NHTSA FMVSS 213

* Kanada: RSSR CMVSS 213

* Chiny: CCC

Produkt objęty ochroną patentową na całym świecie.

Wybrane numery patentów:

Stany Zjednoczone - U.S. Pat. No. 9,376,088

Europa - European Pat. No. 2855214 (B1)

Inne patenty w trakcie rejestracji.

Wykorzystane w materiałach ilustracje mogą różnić się od rzeczywistego produktu.

waga i wzrost:

15 kg - 45 kg

90 cm - 150 cm

EAN 7290016504392