85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Dom i ogród Inteligentny dom Aeotec Nano Dimmer ZW111 ściemniacz

Aeotec Nano Dimmer ZW111 ściemniacz

Producent:
Kod towaru:
AEOTZW111
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
288.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Aeotec Nano Dimmer ZW111 ściemniacz

Spraw, aby wszystkie Twoje światła były inteligentne. Po prostu.

Nano Dimmer radykalnie poprawia oświetlenie w Twoim domu. Trzecia generacja niewidzialnych kontrolerów oświetlenia przewyższa wszystko, co było przed nią. Ściemnianie jest płynniejsze. Kompatybilność jest szersza. Oświetlenie jest szybsze i bardziej responsywne. Automatyzacja i inteligencja nigdy nie były tak potężne. Ma tak mały rozmiar, że zdziwisz się, jak wiele funkcji udało nam się w nim stworzyć.

Idealne oświetlenie to element każdego prawdziwie inteligentnego domu. Elastyczne oświetlenie. To zawsze jest właściwa jasność. Ta funkcja jest zawsze włączona, gdy jej potrzebujesz, i wyłączana, gdy nie. Ale idealne oświetlenie nigdy nie było łatwe.

Zamiast tego osiągnięcie idealnego oświetlenia było zbyt skomplikowane. W przeszłości, aby zautomatyzować światła za pomocą Z-Wave, trzeba było martwić się o rodzaj posiadanego okablowania, o to, czy oświetlenie jest opadające, czy o krawędź natarcia oraz czy używasz TRIAC czy tyrystorów. Zbyt skomplikowane. Jeśli pomylisz się z każdym z tych problemów, Twoje podłączone oświetlenie szybko stanie się połączonym bólem głowy.

Już nie. Nano Dimmer oferuje inteligentne, połączone oświetlenie bez żadnych kłopotów.
EAN 1220000013971