85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Dom i ogród Inteligentny dom Aeotec Sensor 6 ZW112 czujnik otwarcia drzwi okien

Aeotec Sensor 6 ZW112 czujnik otwarcia drzwi okien

Producent:
Kod towaru:
AEOTZW112
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
208.99 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Aeotec Door/Window Sensor 6 ZW112 czujnik otwarcia drzwi okien

Dowolne drzwi. Dowolne okno. Dowolny dom.
Niewidocznie.

Czy drzwi są otwarte czy zamknięte? Czy to okno? Czy zostały otwarte, kiedy nie powinny?

Proste pytania. Potężne pytania.

Zaprojektowany tak, aby pasował do każdego domu i każdego wystroju, Door / Window Sensor 6 został zaprojektowany, aby uczynić Twój dom inteligentniejszym. Inteligencja sprawia, że ​​połączony dom jest inteligentny. Dzięki Door / Window Sensor 6 Twój system Z-Wave będzie miał informacje na temat kluczowych drzwi i okien w Twoim domu. Będzie wiedzieć, kiedy będą otwarte. Dowie się, kiedy się zamkną. I będzie wiedział, kiedy zostały otwarte, a nie powinny.

Door / Window Sensor 6 zapewni inteligencję 2 z podstawowych zadań, za które powinien odpowiadać każdy domowy system inteligentny: jego bezpieczeństwo i sterowanie Twoim domem.

Dzięki Z-Wave Twój dom jest inteligentniejszy. Dzięki Door / Window Sensor 6 Twój system bezpieczeństwa Z-Wave jest również inteligentniejszy. Monitorując wejścia 24/7, ten mały czujnik może wykryć, kiedy drzwi lub okno zostały otwarte. Jeśli podłączony alarm jest uzbrojony, Door / Window Sensor 6 może go wyzwolić, sterować światłami i syrenami oraz wysyłać powiadomienia o potencjalnym zagrożeniu bezpośrednio na Twój telefon komórkowy.

Inteligencja to coś więcej niż tylko bezpieczeństwo - Door / Window Sensor 6 można wykorzystać do zarządzania domem w czasie rzeczywistym. Będąc w stanie sterować każdym innym urządzeniem Z-Wave, gdy coś w Twoim domu zostanie otwarte lub zamknięte, będziesz mógł sterować wszystkim, od świateł powitalnych po termostaty, a także prowadzić dzienniki i wysyłać powiadomienia.

Tradycyjne czujniki bezpieczeństwa zawsze były nieporęczne. Zostały przyklejone do drzwi i okien i wystawały ponad 1 cal. Door / Window Sensor 6 zmienia to wszystko.

O ponad 50% cieńszy od konkurencji, Door / Window Sensor 6 łączy formę z funkcjonalnością. Oferuje tę samą niezbędną funkcjonalność, której potrzebujesz od urządzenia zabezpieczającego, ale pakuje to wszystko w pięknie zaprojektowane urządzenie, które ma tylko 9 mm głębokości i 72 mm wzdłuż krawędzi. Uważamy to za subtelne zabezpieczenie.

Precyzja.
Całkowita dokładność.

Pomimo swojej smukłości, Door / Window Sensor 6 nie traci na dokładności ani jakości.

Zawsze, gdy otwierają się drzwi lub okno, chcesz wiedzieć, a ten mały czujnik wykryje to bezbłędnie. Door / Window Sensor 6 jest zbudowany z 2 silnych kontaktronów magnetycznych umieszczonych wzdłuż jego krawędzi. Będą się komunikować z dostarczonym smukłym magnesem, który ma tylko 0,09 ”/ 2 mm szerokości i może być umieszczony z odległości do 2,2 cm / 0,9”.

Trwałe baterie.

Chcesz inteligencji czujnika, ale nie musisz wymieniać baterii co kilka miesięcy. Zbudowany z technologii pierwotnie zaprojektowanej dla wiodących smartfonów, Door / Window Sensor 6 działa ponad 1 rok na oknach i 10 miesięcy na często używanych drzwiach. Kiedy zajdzie taka potrzeba, po prostu wyjmij czujnik z płyty montażowej i ładuj go przez kilka godzin przez USB.

Door / Window Sensor 6 zapewnia doskonałe połączenie smukłej konstrukcji i dużej wydajności baterii, ponieważ jest on zasilany bateriami 500 mAH i technologią Z-Wave firmy Aeon Labs Gen5. Oznacza to, że wysoka wydajność baterii jest połączona z technologią bezprzewodową, która zużywa o 50% mniej energii do komunikacji.

Prosty w użyciu.
Równie proste w instalacji.

Aby z niego skorzystać, wystarczy otworzyć drzwi lub okno, do którego są przymocowane. Instalacja Door / Window Sensor 6 jest równie łatwa.

Door / Window Sensor 6 został zaprojektowany z 3 części; czujnik, niewidoczny wspornik montażowy i cienki fragment magnetyczny. Każda część jest nie tylko odpowiedzialna za zwiększenie mocy Door / Window Sensor 6, ale także za to, że jest tak łatwy w instalacji.

Zarówno wspornik montażowy, jak i odłamek magnetyczny można zainstalować w kilka chwil dzięki opcjom obejmującym dwustronną taśmę, małe śrubki, a nawet odrobinę kleju. Gdy to zrobisz, wystarczy podłączyć główny czujnik do sieci Z-Wave i przymocować go do płyty montażowej. W kilka minut gotowe.
EAN 1220000013162