85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Aparaty cyfrowe Outlet Olympus Mju 820 aparat

Outlet Olympus Mju 820 aparat

Producent:
Kod towaru:
OLYMJU820EKS
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
369.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis

aparat używany z ekspozycji, ślady na obudowie lub wyświetlaczu


1 rok gwarancji

akumulator ładowarka odpowiedniki
 
wersja kolorystyczna wysyłana zależnie od dostępności

Model Olympus µ 820 stanowi spełnienie marzeń o aparacie z imponującym obiektywem o 5-krotnym zoomie optycznym i stylowym korpusie. Oferowana moc powiększenia stanowi jedynie początek możliwości: Ogromny 6.9cm ekran HyperCrystal LCD sprawia, że aparat ten jest idealny zarówno do kadrowania ujęć, jak i prezentowania przyjaciołom wykonanych zdjęć. Fotografując aparatem µ 820 możesz również pożegnać się z poruszonymi zdjęciami oraz nieprawidłowo naświetlonymi twarzami osób: Zintegrowana Technologia wykrywania twarzy skanuje kompozycję wyszukując w niej twarze, a następnie optymalnie dostosowuje ekspozycję i ustawienie ostrości, by uzyskać możliwie najlepsze rezultaty. Co więcej, 8.0 megapikseli sprawi, że nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu zostaną utrwalone na zdjęciu.

Charakteryzując się smukłym metalowym korpusem aparat µ 820 stanowi niepowtarzalne połączenie formy i funkcjonalności. Począwszy od atrakcyjnej, smukłej linii korpusu aż po odporność na zachlapania – aparat ten jest doskonały zarówno podczas wędrówki w czasie deszczu, jak i na każdą inną okazję, gdyż nigdy nie wiesz, jakie ciekawe obrazy przyniosą ze sobą nadchodzące chwile. Obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym (ekwiwalent ogniskowych 36-180mm), który może współpracować z 5.6-krotnym cyfrowym zoomem zapewnia moc powiększenia, która przeniesie Cię w samo serce akcji. Zaś przy łącznej liczbie 8.0 megapikseli, każde zarejestrowane zdjęcie będzie emanowało bogactwem szczegółów.

Kryje w sobie większe możliwości
Liczne innowacje współpracują razem, by zapewnić uzyskiwanie wspaniałych rezultatów na zdjęciach. W celu możliwie najdokładniejszego i ostrego uchwycenia ludzkiej twarzy wprowadzona została technologia wykrywania twarzy, która ustawia optymalną ekspozycję i ostrość twarzy znajdujących się w obrębie kadru. Natomiast technologia kompensacji cienia zapewnia, że ciemniejsze obszary w tle zdjęcia będą urzekać swoim realizmem. Technologia BrightCapture stanowi kolejne rozwiązanie wzbogacające obrazy poprzez zwiększenie czułości istotne przy fotografowaniu w słabych warunkach oświetleniowych. Dodatkowo, zastosowany w aparacie wydajny procesor obrazu TruePic III poprawia odwzorowanie kolorów oraz sprawną obsługę zakłóceń obrazu, jak również wpływa na ogólne zwiększenie szybkości operacji wykonywanych przez aparat. W połączeniu z iście gigantycznym 6.9cm ekranem HyperCrystal LCD, kadrowanie ujęć, fotografowanie i przeglądanie wykonanych zdjęć staje się nie tylko wyjątkowo wygodne, ale sprawia też wiele radości.
 
Obraz wygody i prostoty obsługi
20  programów tematycznych obejmujących Portret, Sceny Nocne oraz Zdjęcia sportowe pozwala użytkownikom szybko dostosować aparat do różnych sytuacji fotografowania. Program tematyczny Zdjęcia Uśmiechów może nawet określić, kiedy fotografowana postać uśmiecha się i automatycznie zwalnia migawkę we właściwym momencie. Zintegrowane w aparacie funkcje edycyjne rozszerzają zarówno praktyczne aspekty fotografowania, jak również stanowią źródło dodatkowej zabawy: Mamy więc do dyspozycji funkcję eliminowania czerwonych oczu pozwalającą na skorygowanie tego zjawiska bezpośrednio na ekranie LCD; Edycja Ekspresji Twarzy powala na zabawne zniekształcanie fotografowanych twarzy; zaś funkcja „Ostrości na Twarz” stopniowo rozmywa obraz w miarę oddalania się od twarzy tworząc efekt wybuchającej gwiazdy. Ponadto, interfejs użytkownika dostępny jest łącznie w 25 wersjach językowych, dzięki czemu nawigacja po menu staje się dla każdego proste i wygodne. Nadmieńmy jeszcze, że poza wewnętrzną pamięcią aparat posiada gniazdo kart pamięci xD-Picture Card, dzięki czemu w dowolnym momencie można zwiększyć miejsce zapisu potrzebne do zarejestrowania kolejnych zdjęć.