85 676 21 76
0.00
0 szt
Znajdujesz się na: Strona główna Fotografia Hoya CIR-PL Slim 52mm filtr polaryzacyjny kołowy

Hoya CIR-PL Slim 52mm filtr polaryzacyjny kołowy

Producent:
Kod towaru:
HOYCIRPLSLIM52
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
98.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Filtr polaryzacyjny to najpopularniejszy z fotograficznych filtrów efektowych. W fotografii barwnej jest jedynym sposobem uzyskania intensywnego błękitu nieba oraz wyrazistych, białych obłoków. Dodatkowo przez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie uzyskujemy na zdjęciach intensywną, "soczystą" zieleń. Możliwa jest też likwidacja niepożądanych odbić na powierzchniach niemetalicznych - pozwala to wykonać zdjęcie przez szybę lub zdjęcie obiektów znajdujących się pod powierzchnią wody. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając pierścieniem z przodu filtra i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji.

Pierścień: czarny z ultracienką ramką kompatybilną z obiektywami szerokokątnymi
SLIM to specjalna wersja podstawowych filtrów polaryzacyjnych Hoya, przeznaczonych do współpracy z obiektywami szerokokątnymi. Dzięki zastosowaniu niskoprofilowej oprawki filtra pozwalają uniknąć winietowania nawet w przypadku obiektywów o bardzo szerokim polu widzenia.
Jak wszystkie filtry marki Hoya gwarantują wysoką jakość wykonania, a dzięki użyciu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów, pozostając nadal przystępnymi cenowo.
EAN 0024066058676