85 676 21 76
0.00
0 szt

Tenda A9 wzmacniacz sygnału

Producent:
Kod towaru:
TENDA9
Kolor
Rozmiar:
Dostępność:
 
Czas dostawy:
2 dni
Cena brutto:
62.00 zł
Ilość:
Średnia ocen:0.00
skomentuj
Opis
Szczegóły
Tenda A9 to bezprzewodowy ekspander sieci N300 przystosowany do współpracy z już istniejącymi sieciami WiFi, aby zwiększyć pokrycie terenu i siłę sygnału.
Urządzenie posiada tylko jeden przycisk, diodę LED sygnalizującą status.
Adapter montuje się do gniazdka i jest uniwersalnie kompatybilny, dzięki czemu użytkownik może w łatwy sposób zwiększyć możliwości sieci.
A9 idealnie spisze się w eliminowaniu martwych punktów lub optymalizacji sieci bezprzewodowej.

Prędkość 300 Mbps 802.11n.
Dwie zewnętrzne 3 dBi anteny wzmacniają sygnał, aby zwiększyć pokrycie sieci WiFi do nawet 200 m2.
Łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku.
Dioda LED sygnalizująca siłę sygnału WiFi pomaga wybrać optymalną lokalizację urządzenia
Kompatybilny z większością routerów i modemów DSL w standardzie 802.11n
Wspiera ukrywanie SSID

Silny sygnał i szerokie pokrycie
Dzięki dwóm antenom 3dBi, A9 dostarcza silny sygnał i zwiększa pokrycie istniejącej sieci WiFi do nawet 200m2. Za sprawą zoptymalizowanego oprogramowania i sprzętu, urządzenie nie jest podatne na zakłócenia, dzięki czemu zapewnia duże pokrycie terenu zasięgiem sieci WiFi.

Pokrycie wielu pokoi zasięgiem sieci
Dla dużych mieszkań z wieloma pokojami, jeden router może nie dostarczyć wszędzie sygnału, przez co pojawiają się martwe punkty bez dostępu do sieci. W prosty sposób można rozwiązać ten problem, umieszczając A9 w odpowiednim miejscu, zgodnie ze świecącą się diodą LED (powinna ona być zielona), aby zwiększyć zasięg sieci na całe mieszkanie.

Pokrycie wielu pięter w domach jednorodzinnych
A9 rozsyła sygnał WiFi zarówno w poziomie jak i w pionie. W domach jednorodzinnych ściany nośne zawsze powodują spadek mocy sygnału na innych piętrach. Dzięki zoptymalizowanemu oprogramowaniu, sprzętowi oraz antenom A9 posiada o 30% większą moc niż porównywalne produkty. Przez co zapewnia pokrycie zasięgiem sieci WiFi wielopiętrowego domu.

Zwiększenie zasięgu jednym kliknięciem
A9 umożliwia zwiększenie zasięgu sieci WiFi po naciśnięciu przycisku WPS na routerze a później w ciągu 2 minut należy nacisnąć przycisk Zwiększający Zasięg. Wystarczy wpiąć urządzenie i przejść przez szybki i prosty proces konfiguracji.

Dioda LED pokazująca zasięg sieci
Po nawiązaniu połączenia z istniejącą siecią WiFi, znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla urządzenia jest bardzo proste, wystarczy zwracać uwagę, jak zmienia się kolor diody i podłączyć ją do kontaktu zapewniając najlepsze pokrycie obszaru.

Nieprzerwane połączenie
Kiedy użytkownik przemieszcza się po obszarze, urządzenie bez problemu może przełączyć się do silniejszego sygnału WiFi, bez rozłączania, co zapewni użytkownikowi idealny połączenie z szybkim internetem w domu.

Współpracuje z wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi
A9 pracuje w standardzie 802.11 n/g/n, dzięki czemu może pracować z większością routerów bezprzewodowych i modemów DSL pracujących w standardzie b/g/n.
EAN 6932849427332